REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gdzie kupić u nas najlepsze pączki....

# dagi

19.02.2004 13:49

tylko żeby jeszcze po 17:30 moża je było dostać :-))))

# as

19.02.2004 13:57

w ubiegłym roku były we wszystkich spożywczych, więc i w tym też powinny być, ale niestety o żadnych nie można powiedzieć, żeby były "najlepsze", bo takie prawdziwe pąki można dostać tylko w małych miejscowościach, ale nie tych podwarszawskich.

 Rudolf

19.02.2004 20:57

Dla mnie najlepsze to są pączki z Lubaszki. Jak dla mnie są w sam raz.Dzisiaj zjadłem juz 7 pączków :)

REKLAMA

# Vladymir

19.02.2004 22:14

Cukiernia na Świderskiej, obok klubu Vegas, przystanek Płudowska. A jakie tam maja torty, hm.....

# aza

20.02.2004 11:50

gdyby nie wczorajsze przezarcie paczkowo-faworkowe z pewnoscia dzis pobieglabym kupic tort ;-)
choc moze skusze sie na jakis maly torcik?! ;-)
ech, Vladymir, Ty to potrafisz namowic :)
pozdrawiam
PS. najlepsze paczki sa wlasnej roboty! a dla zapracowanych polecam paczki z cukierni Putka lub Galerii Wypiekow (takie z roza mmmmmmmmmnaim), to tak na przyszlosc.

# Duśka

20.02.2004 13:19

Aza: ty łasuszku! Udało mi się zjeść tylko 3 pączki i jestem dumna, ze sie opanowałam.
Vładymir gdzie ta super cukiernia wytłumacz lepiej. Muszę kupić tort na urodziny córci. Duśka

REKLAMA

# xyz

20.02.2004 16:02

A ja wspominam pączki z pracwni pączkarskiej!!!!
na ul. Górczewskiej między ul. Płocką a Staszica.
Jeszcze istnieje-POLECAM

# Duśka

21.02.2004 13:49

Znam, mieszkałam na Górczewskej 20 lat. Pycha.Duśka

# Vladymir

21.02.2004 13:56

Duśka, ta cukiernia jest naprzeciwko przystanku Płudowska, na ul. Świderskiej, ale od ulicy jej nie widać, trzeba wejść na tyły ogrodzenia seminarium duchownego, w podwórze białego budynku, tam, gdzie jest klub Vegas. Warto poszukać, my tam kupujemy torty na wszystkie urodziny naszych dzieci i jest super.

REKLAMA

# aza

21.02.2004 19:40

3 paczki to zjadlam po drodze do pracy, kolejne 3 w pracy... pozwolcie, ze dalej nie bede liczyc, ani paczko, ani kalorii.
bylam dzis w tej cukierni! tortu nie jadlam, ale nie moglam sie oprzec, moja silna wola niestety okazala sie slaba byc :)

# Duśka

23.02.2004 22:14

Vladymirowie: Czy to cukiernia Pana Gieryszewskiego? Obok kościoła św. Jakuba? Duśka

# as

24.02.2004 12:30

aza! jak Ty to zmieściłaś w siebie?! ile pączków było w każdej paczce?

REKLAMA

# aza

24.02.2004 18:34

ja jestem z tych co to lepiej ubierac niz zywic ;-) choc i z ubiorem problem... ;-)
Duska, czego sie nie robi dla dobra spoleczenstwa :) Nie chcialam odpisywac i nie wprowadzic Cie w blad, wiec... jako, ze pierwsza raza prowadzil mnie nos, postanowilam dzisiaj pojechac i sprawdzic dokladnie gdzie jest ta cukiernia. Otoz tak jak napisal Vladymir jest to przystanek autobusowy Pludowska (w kierunku petli nowodwory). Po drugiej stronie jest Klub Vegas, pizzeria Duo i "dom partyjny" (nie wiem jakiej partyji, jestem apolityczna ;-)). Przystanek jest chyba wlasnie na przeciwko tegoz domu. Cofasz sie troszke i przechodzisz przez ulice. Na budynku (duzym, bialym) jest tabliczka i kierunkowskaz. Nawet jadac autobusem z dala jest on widoczny. Napis oczywiscie CUKIERNIA.
I tak oto stajesz przed... dylematem, ktore ciacho najpierw wszamac :)
to jest okropne...
PS. paczkow zjadlam 12 (co roku jem o jeden wiecej :)) i jedna tacke faworkow :)
pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy