REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

gdzie dobry warsztat na białołęce?

 rafaknap

23.07.2016 01:00

Hej!
potrzebuję naprawić elektrykę w samochodzie bo pobiera za dużo prądu i potrzebuję pomocy - czy ktoś może polecić jakiś warsztat na białołęce? Szukałem w necie i natrafiłem np. na http://www.motointegrator.pl - czy ktoś korzystał z ich usług i może coś powiedzieć? Jeżeli dobrze rozumiem, to ta strona tak jakby zrzesza tych wszystkich wykonawców/warsztaty i mogę sobie wybrać, ale zależałoby mi na jakiejś rekomendacji. Dzięki!

# gość

23.07.2016 14:07

Tomi Auto ul.Płużnicka, szybko i uczciwie, polecam bo korzystałem i korzystam na bieżąco

# Michał000

01.10.2016 16:57

Może Diag - Mot przy Ostroroga 20 A? http://www.diagmot.waw.pl/ To stacja kontroli pojazdów, ale mechanika też się zajmują. Zadzwoń do nich.

REKLAMA

# BKing

19.01.2018 18:14

W tomiauto żądaj kosztu naprawy przed naprawą i na papierze. Bo przy odbiorze samochodu koszty rosną, dobrze ci radzę

# ART

20.01.2018 12:08

#BKing napisał(a) 19.01.2018 18:14
W tomiauto żądaj kosztu naprawy przed naprawą i na papierze. Bo przy odbiorze samochodu koszty rosną, dobrze ci radzę
i tu się z Tobą nie zgodzę, naprawiałem w Tomi i zawsze było na czas, jeżeli wychodziło coś w trakcie to byłem informowany przez telefon i jestem zadowolonym klientem tego warsztatu, Polecam TomiAuto.

# maras12

16.02.2018 14:06

a jaki masz samochód? Jak francuza to lepiej udaj się do MotoPartner na Grochowskiej 45D. Oni tam mają świetnych mechaników, którzy specjalizują się w samochodach tej produkcji. Więc dla nich to będzie pestka. A przy tym nie windują cen

REKLAMA

# nigdy

16.02.2018 14:13

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# gosc931

14.03.2021 14:34

polecam www.tunin-olesnica.pl

# michałkaw

01.04.2021 23:24

Ja korzystam z usług z serwisu Auto Matraszek w Markach - http://automatraszek.pl/. Teść mi polecił jakiś czas temu i od tej pory tam jeżdżę. Super usługa, na najwyższym poziomie, a do tego dobre ceny.

REKLAMA

# David

23.04.2021 21:24

w Warszawie polecam serwis na Czerniakowskiej Bawaria motors BMW. Pewni mechanicy

# Karollek

30.03.2022 23:10

My jeździmy do Marek do Auto Matraszek, potwierdzam wcześniejszą opinię, że to sprawdzony warsztat i na pewno godny zaufania. Kontakt z klientem, obsługa, no i oczywiście jakość naprawy - oceniam na 10/10.

# Kamil84

06.07.2022 08:55

Też polecam Auto Matraszek, warto podjechać do sprawdzonego serwisu, gdzie zostaniesz uczciwie potraktowany, a praca - konkurencyjnie wyceniona. Zakres usług mają bardzo szeroki, więc kompleksowo zadbają o Twoje autko.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy