REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Gdzie do lekarza?

 mikos

02.09.2015 14:50

Od pewnego czasu słabo się czuję, wymioty, senność, rozrażnienie- mam przeczucia że to ciąża. test też wyszedł dodatnio, muszę pójść do lekarza tylko nie wiem do jakiego. czytałam pewien artykuł o objawach ciążowych. powiedzcie mi coś więcej http://www.zdrowyportal.pl/561/pierwsze-objawy-ciazy-wczesne-objawy-ciazy/

# Laura

03.09.2016 11:25

Jak to nie wiesz do jakiego lekarza? Do ginekologa. Idź do www.tommed.waw.pl i zapisz się na wizytę.

# Justyna

28.11.2016 11:50

Od zadawania takich pytań na pewno nie jest forum :) Ja Ci mogę polecić abyś udała się do Centrum Profilaktyczno - Leczniczego WawMed http://wawmed.com.pl/ i tam szukała pomocy. Pracuje tam wielu lekarzy specjalistów, na pewno ktoś Ci pomoże z Twoim problemem.

REKLAMA

# Roma8

18.07.2018 16:33

Ja wiem, że teraz ludzie boją się chodzić do lekarzy i pytają wcześniej o dobrych specjalistów. Jak się boisz radzę pójść do mężczyzny https://ranking.abczdrowie.pl/s/lekarz Bardzo dobry jest Damian Warzecha przyjmuje w gabinecie przy ul. Kobielskiej 23 w Premium Medical.

# Weredar

18.07.2018 18:43

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# Tome

14.09.2023 09:29

Nie dziwi mnie, że coraz więcej osób decyduje się na wizyty prywatne. Terminy na NFZ bywają odległe, zwłaszcza do specjalistów. Jeśli potrzebujesz badań wstępnych czy okresowych do pracy i zależy Ci na szybkim terminie, warto rozważyć przychodnię Medivita w Warszawie.

REKLAMA

# Mero

24.10.2023 08:05

Jeśli szukasz kompleksowej opieki zdrowotnej, Medivita oferuje szeroką gamę usług w jednym miejscu. Ja lubię takie przychodnie bo nie muszę jeździć po całym mieście, a tu mam większość specjalistów w jednym miejscu i w naprawdę rozsądniej cenie.

 goran

12.02.2024 15:08

Zobacz https://petitandblanc.pl/gdzie-znalezc-dobrego-psychiatre/ polecam.

 tanko

26.03.2024 12:30

Warto https://kancelaria-domena.pl/jak-dziala-ubezpieczenie-od-utraty-dochodu/ jestem zadowolony.

REKLAMA

# christcorinn@gmail.com

01.04.2024 15:06

Witam Państwa. Proszę pozwolić mi się z Państwem skontaktować w tym Dniu. Pragnę poinformować, że jestem osobą fizyczną oferującą pożyczki finansowe na pomoc osobom potrzebującym. Nie jesteśmy nieświadomi, że kryzys, jakiego doświadczył nasz kontynent, osłabił nasze banki i instytucje finansowe. Chciałbym podzielić się z Wami moją ofertą kredytu lub pożyczki pieniężnej między osobami fizycznymi, pożyczka ta jest dostępna dla każdego, niezależnie od tego, czy jest to bezrobotny, objęty zakazem czy zarejestrowany w banku. Zwracam się także do osób potrzebujących, które szukają wsparcia finansowego na realizację swoich projektów lub spłatę długów. Oferuję pożyczkę w wysokości od 5000 euro do 500 000 euro każdemu, kto jest w stanie ją spłacić wraz z odsetkami w wysokości 3% dla każdego zainteresowanego napisaniem do mnie, każdego, kto nie jest poważny, powstrzymaj się. Po prostu uczciwy i rzetelny. Skontaktuj się ze mną e-mail: (christcorinn@gmail.com).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA