REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Garby policyjne na Strumykowej

# karolj

08.12.2002 09:21

No ja rozumiem ze jest tam przedszkole, ale moze ktos by je oznakowal, albo mieniącą sie farba albo chociaz znakiem ograniczenia predkosci. W nocy jadac 50 mozna niezle przywalic.
Pozdrawiam

# Alf

08.12.2002 22:46

Jest ograniczenie do 30km/h, ale masz rację, że trochę odblaski by się przydały.
IMO "garby" to dobry pomysł, za to zrobienie skrzyżowania Strumykowa/Ksiażkowa skrzyżowaniem równorzędnym na pewno kiedyś doprowadzi tam do wypadku - obecnie unika się takich pomysłów. Tym bardziej, że natężenie ruchu na Strumykowej jednak sugeruje jej charakter drogi z pierwszeństwem przejazdu - tak nagle utracony!
Czekajmy zatem na wypadek w tym miejscu, nie chcę krakać - ale będzie.

# Vladymir

09.12.2002 01:08

Tak, te równorzędne skrzyżowania to jest problem, bo ludzie nie potrafią na nich jeżdzić. Na Strumykowej są dwie takie krzyżówki: koło szkoły na bezimmiennej ulicy /chciałem ja nazwać Samorządową/, oraz na Książkowej. Widzę tam, że kierowcy nie przestrzegają zasady pierwszeństwa prawej strony. Jadąc ul. Strumykową należy przepuścić tych z ul Samorządowej, oraz tych z Ksiązkowej dla kierunku przeciwnego, tj w stronę Pasłęckiej, ale nikt tego nie robi i samochody walą Strumykową bez zatrzymywania, o wypadek więc nie trudno. Ja prewencyjnie trąbię przeraźliwie dojeżdzając do tych krzyżowek, żeby ostrzec potencjale ofiary wypadku. Więc te garby są dobrym pomysłem, choć niewątpliwie należy je oznakować pasami poziomymi, co pewno nastąpi, gdy się zrobi cieplej...

REKLAMA

# JS

15.12.2002 21:16

Ja rozumiem, że w ciężkich czasach oszczędza sie na znakach drogowych ( widocznie w naszej gminie tez) z drugiej strony jak ktos chce zrobic nowe blachy w samochodzie to tez jak znalazl (tylko sie odpowiednio ustawic), bo malo kto tam przestrzega przepisow i z prawej ludki wala, az milo. Sam na poczatku ledwie sie nie nacialem. Takie oto w drodze do Europy mamy bezkolizyjne skrzyzowania.

# master

13.01.2003 22:45

Dzieki Vladymir za trabienie, ale tacy jak Ty zakłócają mi spokój. (mieszkam vis - a vis)
Jest ich jednak niestety wielu i na 100% zobacze tu kiedys powazny wypadek.
Tak naprawde to pomysl z równorzędnym skrzyzowaniem na Strumykowej jest najbardziej debilnym rozwiązaniem komunikacyjnym jakie widziałem przez kilka lat jeżdzenia po Polsce. Strumykowa powinna byc z pierwszeństwem!!!!!!!!
Niech barany z Gminy postawią chociaż znak przy "bezimiennej".
Drodzy redaktorzy z Echa, zapraszam na Strumykową. Zobaczcie sami! Moze przemowicie do rozsadku komus w Ratuszu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy