REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# kkk

09.07.2013 10:33

Zgadza sie, bardziej potrzebne przedszkola niz fryzjer czy sklep ze szkiełkami. Powinno byc wiecej takich 'akcji'. Przedszkoli na Bemowie jest stanowczo za mało. Ja mieszkam na Pełczynskiego i płace ponad 1100 zł miesiecznie za przedszkole prywatne, bo na panstwowe nie mialo szans. Dla mnie paranoja jest to, ze oboje z mezem placimy podatki i to niemale, a naszemu dziecku nie nalezy sie przedszkole, bo pierszenstwo maja pseudo samotne matki, albo patologia, ktora do Panstwa nie doklada. Przedszkolom na Bemowie mowimy tak! :) Z reszta to jest tez czynnik motywujacy do posiadania dzieci.

# Bemowianin

10.07.2013 07:33

Nie dość że budynek straszy obecnie wyglądem to jeszcze przez całą dobę jest miejscem spotkań mocno zakrapianych. Jakoś dotychczasowi najemcy nie za bardzo dbają o jego wygląd i stan techniczny. A fryzjer jest pierwszy w kolejności do wyrzucenia bo od rana chodzi nawalony jak stodoła.
Edukacja powinna być na 1 miejscu.

# denoss

13.07.2013 07:34

Czekamy z niecierpliwością na przedszkole przy Kaliskiego, bo nie stać nas na to w pobliżu za 1800 zł miesięcznie. Doskonały pomysł, choć trochę nas niepokoi, że nic sie nie dzieje. Planowane przedszkole, ponadto, jest w pobliżu szkoły przy Thommego gdzie odwozimy starsze dzieci. Brawo dla Zarządu Dzielnicy.
Mieszkańcy osiedla przy KOcjana (ponad 400 mieszkań!)

REKLAMA

# COTAM

13.08.2013 22:53

SZKODA TYLKO, ŻE TAK PÓŹNO! PRZEZ OSTATNIE 5 LAT DOWOZIŁAM DZIECI DO PRZEDSZKOLA NA JELONKI. I SZKOŁA NA THOMMEGO ŁASKAWIE OTWORZYŁA DOPIERO W TYM ROKU JEDNĄ ZERÓWKĘ-CO ZA ŁASKA!
BOERNEROWO TO MIEJSCE ZAPOMNIANE PRZEZ WŁADZE DZIELNICY. NIE MA PLACU ZABAW DLA DZIECI NA CAŁYM BOERNEROWIE, TRAWNIKI ROZJEŻDŻANE PRZEZ RODZICÓW ZE SZKOŁY PRO FUTURO-NIKT Z TYM NIC NIE ROBI! BRAK INTERNETU BEZPRZEWODOWEGO-SZTANDAROWEGO PROJEKTU DZIELNICY. MIESZKAM TU 40 LAT I TAK ŹLE TO NIGDY NIE BYŁO. A NOWYCH MIESZKAŃCÓW PRZYBYWA.

# remka

01.06.2016 18:16

Dobry fryzjer i kosmetyki to podstawa pielęgnacji włosów. Znalazłam sobie dobrego fryzjera, znalazłam również kosmetyki na http://www.fryzomania.pl/ Staram się dbać o włosy codziennie.

# newka

27.10.2016 18:49

Jeśli fryzjer ma pasję, ma doświadczenie i podejście do klienta, na pewno nie zejdzie z rynku. Wystarczą dobrej jakości kosmetyki: http://www.pro-sprzet.pl i zaangażowanie by klienci stali u nas w kolejkach.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA