REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Robert

06.03.2018 19:13

Jak zwykle w takich sytuacjach nie podają nazwy operatora supermarketu. Na pewno nie Biedronka, Netto, Lidl... Obstawiam DEALZ lub Promo Market

# Marika

06.03.2018 20:52

WOW! Jestem pod wrażeniem! Kolejna, grzechu warta "galeria". Zgodnie z hasłem "Legionowo Porusza" - groteską :/

# J.P.S.

07.03.2018 18:04

Na Piaskach (i w ogóle w Legionowie) jest jeszcze trochę miejsc, w które można wcisnąć jakiś nikomu niepotrzebny 'bunkier', zwłaszcza jeśli wcześniej w tym celu wytnie się parę drzew. Do dzieła, Wodzu Romanie, twój lud w ciebie wierzy. Duce ha sempre raggione!

REKLAMA

# Robert

07.03.2018 18:14

Najbardziej skorzysta "Carska", zapewne dzienne obroty będą trzy cztery razy wyższe...Po zakupach na obiadek, piwko, lody

# mucha nie siada

07.03.2018 20:48

Legionowo Porusza - ROZMACHEM! W naszym mieście stawia się taaakie GALERIE, że ho ho! Galeria Północna, Złote Tarasy, czy jakaś tam Arkadia się nie umywa! No i po co nam kino??? Jak kino - patrząc na poczynania naszych władz - obserwujemy na co dzień ;-)

# jaco

08.03.2018 09:17

Miałem okazję przejeżdżać ulicami Bukowca i nie zauważyłem ruchu na budowie Galerii Bukowiec? Czy coś się stało?

REKLAMA

# eva

22.03.2018 10:54

a niedaleko za wiaduktem leży sobie odłogiem wielki plac - nowe wysypisko śmieci w Legionowie, zapraszamy.
podobno ktoś się cieszy, że plac nie generuje długów.a może by tak odkupić ten teren i zrobić coś dla mieszkańców tej części Legionowa np park, boiska, lodowisko/ do Areny z tej części miasta jest dość daleko/.zapomniałam, że park legionowski to okoliczne lasy!

 Daro

23.03.2018 13:50

#eva napisał(a) 22.03.2018 10:54
a niedaleko za wiaduktem leży sobie odłogiem wielki plac - nowe wysypisko śmieci w Legionowie, zapraszamy.
podobno ktoś się cieszy, że plac nie generuje długów.a może by tak odkupić ten teren i zrobić coś dla mieszkańców tej części Legionowa np park, boiska, lodowisko/ do Areny z tej części miasta jest dość daleko/.zapomniałam, że park legionowski to okoliczne lasy!

Podejrzewam że gdy tylko przycichnie sprawa budowy w tym miejscu galerii handlowej teren bardzo szybko znajdzie nowego właściciela
Tyle miejsca na postawienie nowych bloków nie może się przecież zmarnować ????
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break