REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Wredny Kocur

15.02.2022 14:42

Jak dla mnie może kursować rzadko, może się nawet trochę spóźnić ale do ciężkiej cholery niech nie odjeżdża wcześniej! Jak przyjedzie za 2min, to niech stoi na przystanku i czeka do swojego czasu odjazdu, jak to np. pociągi mają w zwyczaju.
Kolejna sprawa - na grzyba ruszać z przystanku, na którym inna linia się nie zatrzymuje, jeśli 10 metrów dalej 3 minuty i tak stoi na czerwonym?
Z serii zagadek ZTM, to BARDZO mnie zastanawia, jakim cudem na przystanek Metro Wawrzyszew 05 184 notorycznie przyjeżdża ostro spóźnione, skoro jest to 3 przystanek od pętli?

# pHqghUme

17.02.2022 04:21

1

# nnn

17.02.2022 12:17

#Wredny Kocur napisał(a) 15.02.2022 14:42
Jak dla mnie może kursować rzadko, może się nawet trochę spóźnić ale do ciężkiej cholery niech nie odjeżdża wcześniej! Jak przyjedzie za 2min, to niech stoi na przystanku i czeka do swojego czasu odjazdu, jak to np. pociągi mają w zwyczaju.
Kolejna sprawa - na grzyba ruszać z przystanku, na którym inna linia się nie zatrzymuje, jeśli 10 metrów dalej 3 minuty i tak stoi na czerwonym?
Z serii zagadek ZTM, to BARDZO mnie zastanawia, jakim cudem na przystanek Metro Wawrzyszew 05 184 notorycznie przyjeżdża ostro spóźnione, skoro jest to 3 przystanek od pętli?
Jeśli do pętli jest tylko trzy przystanki, to raz poświęć trochę czasu, pojedź metrem do stacji Młociny i tam wsiądź w 184. Rozwiążesz zagadkę, zdobędziesz tajemną wiedzę ZTM. Może nagrodę dadzą.

REKLAMA

# lokals

17.02.2022 20:20

Albo podwyżki biletów albo mniej kursów... podziękujcie pisowi

# Norbert3

19.02.2022 16:11

#lokals napisał(a) 17.02.2022 20:20
Albo podwyżki biletów albo mniej kursów... podziękujcie pisowi

Hmmm, nie bardzo rozumiem a co ma PiS do tego? Jeśli chodzi o szalejącą inflację, to jest to niestety tendencja ogólnoświatowa. Mało tego, rząd poprzez niektóre decyzje nieco przyhamował inflację. Powtarzam: przyhamował, co nie znaczy, że ją zatrzymał. Bo tego procesu nie da się tak łatwo zatrzymać gdyż Polska to nie "zielona wyspa" jak za PO. Gospodarka światowa musi się ustabilizować. Chociaż na razie perspektywy są marne (ogólnoświatowa walka z pandemią, opóźnienia w transporcie towarów zwłaszcza z Chin, szalejące ceny ropy i gazu a do tego nie pomaga widmo wojny za naszą wschodnią granicą).
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024