REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Fałszywy alarm

# ja

17.11.2004 13:58

Dzisiaj przed godziną 9:00 ktoś zadzwonił do gimnazjum na Strumykowej, że jest podłożona bomba. Ewakuowali dwie szkoły podstawówkę i gimnazjum. Dzieciaki przez dwie godziny stały na boisku-była policja , straż i wszystko przeszukiwali. Alarm był na szczęście fałszywy. Ktoś pewnie nie chciał pisać klasówki i zrobił głupi żarcik.
Pozdrowionka
ja

# Jasiek

17.11.2004 14:01

Jeżeli to mozna nazwać żarcikiem

# kotkaa

17.11.2004 18:58

Kiedyś taka sytuacja była w szkole na Fleminga... tam musiano ewakuowac też Polfę... policja na szczęście znalazła "żartownisia" i wyegzekwowała potężną sumkę od rodziców.

REKLAMA

# misiek

18.11.2004 09:04

polowa dzieciaków niezdązyla sie ubrać, niekótrzy stali w cienkim obuwiu w ktorym chodza po szkole, jesli moje dziecko znow zlapie angine to dorwe tego zartownisia mi urwe j....

# Piter

18.11.2004 12:21

Kiedyś dla debili były szkoły specjalne, teraz umieszcza się ich w integracyjnych co na pewno nie wpływa korzystnie na zdecydowaną większość normalnych dzieciaków.

# kinio

18.11.2004 14:24

Na przyszłość powinni ignorować takie alarmy. To jedyne wyjście.

REKLAMA

 max.wawa

30.11.2004 22:29

A pani dyr powiedziała że i tak wiadomo o kogo chodzi :) Trudno się nie domyślić skoro sami chwalili się 1/2 szkoły :) Tak... policja za pomocą specjalnych technik namierzyli plepleple a dyskoteki i wycieczki i tak nam idioci zabrali mimo iż było wiadomo kto to zrobił.
Dlaczego do jasnej cholery mamy tracić zabawę? Niech nam jeszcze zabiorą bramki na sali i kosze odkręcą będzie fuul wypas
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024