REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Art

07.09.2012 22:24

Jako parterowy mieszkaniec bloku Czumy4A, już od pewnego czasu usiłuję walczyć z tym problemem.
Niestety, sprawy mają się tak samo, a nawet jeszcze gorzej. KAŻDEGO już wieczoru, grupa chamskich facetów zajmuje to boisko od 20:00 do 22:00, drą gęby agresywnie i wulgarnie i wyśmiewają apele od mieszkańców o granie ciszej. Dlaczego Straż Miejska nic z tym nie robi? W urzędzie miasta Bemowa zapewniono nas że Straż ma obowiązek interweniować gdy naruszany jest spokój publiczny. Czy głośne i wulgarne naruszanie spokoju do godziny 22:00 jest w porządku? Czy mieszkańcy muszą się narażać upominając tych "sportowców", lub wskazując ich palcem "funkcjonariuszom" którzy inaczej nic nie zrobią? Dzwoniłem kilkakrotnie do Straży Miejskiej, i tak jak Pani napisała, wymagano ode mnie abym pokazał kto dokładnie przeklina, a potem się sądził. Bardzo to "wygodne" prawo, że spokojny mieszkaniec ma bać się że któryś z tych zawodników mu wybije szyby w oknach w odwecie! I od miesięcy nie widziałem patrolu Straży lub Policji na naszym osiedlu.
Napisała Pani o panelach dźwiękoszczelnych, co uważam za bardzo dobry pomysł, oczywiście po za zakazaniem używania tego boiska w taki sposób jak to się dzieje obecnie. Przy autostradach kilometrami ciągną się panele, to dlaczego nie można ich zainstalować na tych kilkudziesięciu metrach wysokiego płotu stojącego pomiędzy boiskiem a naszym budynkiem?
Mamy już serdecznie dość tego problemu, i z utęsknieniem czekamy na ostrą zimę która być może ograniczy tą gehennę.
pozdrawiam serdecznie,
A. K.

# pełczyniak

26.02.2015 13:42

boiska przy Czumy, Thommego, Aleja Sportow przy Pełczyńskiego
głosujcie dalej na waszych wybrańców- powodzenia
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA