REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

E6 idiotycznie

# aske6

12.04.2012 21:28

Słuchajcie to jest jakiś absurd! Czekałem na przystanku na ul.Myśliborskiej przejechał powolutku autobus bez tablic z linią w kierunku naszego nowego mostu. Zapamiętałem numer boczny tego autobusu. Chwilę później podjechało 101. Gdy już moje 101 podjechało pod hutę kierowca zaczął wsuwać tablice ,,E6". To jest jakiś idiotyzm autobus wykonuje puste kursy i spala paliwo za przewóz powietrza, a potem wielka panika,że brakuje pieniędzy. Czy nie można np zrobić tak, żeby w kierunku Młocin E6 miało np przystanki tylko na żądanie (na odpowiadających im z przeciwnej strony). To co robi ZTM to marnowanie naszych pieniędzy i brak wyobraźni!

 tarantula01

12.04.2012 23:12

W ten sposób "marnowane" są już pieniądze od przynajmniej 2 lat (E-4 i E-8 jednokierunkowe rano do Marymontu. Ale pasażerom to nie przeszkadza i mnie też.
Brak postojów na przystankach w tzw. przeciwpotoku, to szybszy przejazd autobusu i co za tym idzie więcej kursów możliwych do wykonania normalnie
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

12.04.2012 23:12

W ten sposób "marnowane" są już pieniądze od przynajmniej 2 lat (E-4 i E-8 jednokierunkowe rano do Marymontu. Ale pasażerom to nie przeszkadza i mnie też.
Brak postojów na przystankach w tzw. przeciwpotoku, to szybszy przejazd autobusu i co za tym idzie więcej kursów możliwych do wykonania normalnie
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# Rationel

13.04.2012 10:18

Bullshit zrobienie przystanków na żądanie na ,,przeciwpotokach" znacząco nie opóźni przejazdów, a sprawi, że będzie trochę wygodniej dla mieszkańców (albo żeby chociaż co drugi przystanek ,,działał" i był na żądanie). Panie Tumasz to, że panu nie przeszkadza nie znaczy, że nie przeszkadza mieszkańcom, proszę nie generalizować!

 tarantula01

13.04.2012 20:25, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 13.04.2012 20:27

Nikt nie zgłaszał do tej pory takich wniosków, podczas kilkukrotnie prowadzonych przeze mnie konsultacji dotyczących komunikacji.
Dodając przystanki dla E-6, należy mieć na uwadze, że w warunkach tarchomińskich przystanek na żądanie = przystanek stały. A tak naprawdę po południu do metra autobusy jeżdżą co ok. 3 minuty. Oczywiście nie wszystkie do Młocin.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

13.04.2012 20:25, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 13.04.2012 20:27

Nikt nie zgłaszał do tej pory takich wniosków, podczas kilkukrotnie prowadzonych przeze mnie konsultacji dotyczących komunikacji.
Dodając przystanki dla E-6, należy mieć na uwadze, że w warunkach tarchomińskich przystanek na żądanie = przystanek stały. A tak naprawdę po południu do metra autobusy jeżdżą co ok. 3 minuty. Oczywiście nie wszystkie do Młocin.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# Fabrydom

13.04.2012 22:13

Zaraz przecież jak było jeszcze E4 to w popołudniowym szczycie jeździło w dwie strony! W obliczu całej trasy zrobienie przystanków dla E6 w kierunku Młocin w żaden sposób nie opóźni tej linii. Szczególnie, że ,,autobusy bez tablic" strasznie się wloką w kierunku Młocin. A drogi Wojtku Tumaszu zamiast robić popelinę wokół nazwy mostu zająłbyś się problemami komunikacyjnymi!

 tarantula01

14.04.2012 20:28

"Popelinę" będę robił równolegle:
http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-linie_mp120413trasy.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

14.04.2012 20:28

"Popelinę" będę robił równolegle:
http://radny.com.pl/dok2kadencja/pisma2ztm/ztm-linie_mp120413trasy.pdf
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA