REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dziwne niedoinformowanie?????

# Lidia Polit

04.08.2005 11:54

Kilka dni temu, na tym forum poinformowany ocenił jak głosowałam na sesji 15 lipca. No cóz moge jedynie ubolewać na stanem poinformowania tego Pana.Owszem wstrzymałam sie od głosu nak uchwałą, która niczego nie gwarantuje Mieszkańcom, a przeciwnie aprobuje budowę spalarni, Tezy do umowy to jedynie spis poboznych życzeń, jesli nie jest to porozumienie, to nie ma nad czym debatować. Jestem na tyle rozsądnam, że nie przyklepuję niczego w ciemno, jeśli nie ma porozumienia , nie mogę go ocenić a aprobata wspomnianej uchwały to oznaczała. Uchwała wymienia, co powinno być w po5rozumieniu ale to Miasto ostatecznie zaproponuje warunki, a obecny na sesji Prezydent Skrzypek juz na wstępie chciał znieniać punkty zawarte w uchwale.Natomiast szanowny poiformowany-byłam za planami zagospodarowania przestrzennego, które budowy spalarni zakazują. Szkoda, że poinformowany sam nie był na sesji albo mnie nie zapytał o powody, nadal jestem z Mieszkańcami Choszczówki ale nie potrafię aprobować fikcji, która w ogólnym rozrachunku nic nie daje. Co do moich opinii sa one własnie takie.
Będzie mi bardzo miło usłyszeć Państwa opinie - przypominam adres -lidiapolit@wp.plPozdrawiam i czekam na opinie.
P.S Nie boję się krytyki, bo nie mam sobie nic do zarzucenia, a dyskusję cenię ale merytoryczną-nad pyskówkami mogę jedynie ubolewać. Dzis zagłosowałabym tak samo, bo nie można poważnie było podejść do takiego rodzajuu uchwały, która tak naprawdę, żadnych skutków poza intencja nie ma. Wiemy natomiast wszyscy jak z intencjami bywa.
Lidia Polit

# Kali

05.08.2005 06:06

Kali mówić Polski trudny język nawet dla Pani, a tłumaczyć to się będziesz przed panem bogiem a że sumienia nie masz to już inna bajka.

# Nie radny

05.08.2005 07:37

Pani Lidia miała całkowicie rację - ta uchwała nic nie daje. W sprawie spalarni decyduje tylko i wyłącznie miasto a nie dzielnica. Swoją drogą - zarzucacie radnym Białołęki, że nic nie robią - w tym zakresie stwierdzcie nieprawdę. Macie okazję być radnymi - dlaczego nie poddacie się osądowi wyborów. Spójrzcie na siebie - co wy dobrego zrobiliście dla naszej dzielnicy? (oczywiście poza gadaniem)

REKLAMA

# Mieszkaniec

05.08.2005 12:30

Oczywiście, ja nic nie robię dobrego, tylko zajmuję się szczypaniem, ale sadzę, że i tak zasługuję na odpowiedzi.
A jak zostać radnym? Jak wykorzystać "okazję"? Doradź Wuju! Obserwując, jakiś czas temu, bezskuteczne, pawie tańce miłośników tego rzemiosła, to chyba nie takie łatwe. A były to tańce tancerzy całkiem odpowiednich. Poza tylko, może, brakiem dojrzałości. No, ale i to przychodzi z czasem.
Doradź mi Wuju!
A coś Ty dobrego nawyrabiał?

# bączek

07.08.2005 12:47

Kierowanie wszystkich win za losy Białołęki na radnych wydaje sie śmieszne.Forsowanie przez ubogich ( umysłowo )hasła -zjada moje podatki,utrzymuję tego darmozjada itp,itd budzi we mnie pewną niestrawność.To przyjęte często w charakterze roszczeniowe podejście do życia.Przytaczane często informacje typu-z moich wiadomości,ktoś dobrze poinformowany mi to mówił są często iluzją.Gwoli ścisłości projekt uchwały w której zawarto sformułowania :palarni nie,rozbudowy do wielkości giganta nie przygotowywali radni Polit,Fronczak,Opolski.Podczas słynnego głosowania niby w interesie mieszkanców Gospodarność (w tym Fronczak ) i PiS wystawili do wiatru tych którzy im ufali to znaczy takich prawdomównych jak Gospodarność i PiS.Przedstawiciele protestujących (protestantów )Cieslak,PUsz i inni tak jak Rejtan kiedyś używali sformułowań typu -,,będziemy wam to pamiętać przy wyborach'' Panowie przepraszam że wam tak powiem durni marzyciele nie osadzeni w realiach wy chcecie w słowa honoru bawić się ze Smokiem???
Przed wyborami to oni wykażą pełną troskę o nas wszystkich.W jaki sposób? Prosty jak zwis chłopa.Do domów opieki lodóweczkę lub pralkę z zaznaczeniem od burmistrza dla was kochani.Proboszczom coś na odnowienie kościołóww najgorszym przypadku zwrot za światlo za koncerty (hi,hi hi,cha,cha,cha ) do seminarium byście aniołki jednym glosem przeciwko tamtym komuchom to my przy święceniu wszystkiego co można swięcić o was (ofierze) nie zapomnimy .Że co że mówicie że wszystko co na białołęckiej ziemi już wyświecone ? A o odnowie ślubów to wyście nie słyszeli ?
Mówicie że kościelni to uczciwoty ?Że kazali,zezwolili wam nawet przed kościolami podpisy przeciw spalarni zbierać i do tego niegodziwca KACZORA jako protest song umyslnym wysłać.Och durnie wy ,och durnie wy.Widział ktoś z was swego pasterza parafialnego z wami przy proteście że się modlił i wspierał by tej gangreny spalarni nie było.Mają to w d....Spalarnia to będzie złota żyła.Pogrzeby,cmentarze ruszy maszyna i amen.Sama radość A to sie rura zatka,a to filtry na noc sie nie włączy ,a to odczyt sfałszuje będzie pięknie i kolorowo.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.08.2005 18:31

... a kiedy w Bialolece na izbe szedl pierd z du..ska czlowieka , to czlowiek mowil do Ludzi i do frajerow :
1. figiel, nie glumac !
2. baczek, nie szamac !
i Ludzie z Ciupagi to rozumiely...
Dzisiej na Ciupagiu siedza cwele, Baczek i teraz jorgnij sie cwelu ... wa ... twa !

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe