REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Miś

23.11.2011 16:31

A autobus 214 jak wozi powietrze tak wozi. Widać , że ZTM to bardzo bogata instytucja i dzięki tej rozrzutności bilety drożeją

# antyurzędnik

23.11.2011 21:22

Chciałbym skomentować pracę BOK-u, ale w poście o p.Służewskim nie wypada dlatego robię to tutaj. Gdyby "Echo" mogło się dowiedzieć po co organizowane są przedstawienia: Białołęckie Mikołajki - musicalowa podróż po świecie ze wstępem za zaproszeniami jeśli nie są one dostępne dla NORMALNEGO MIESZKAŃCA????
Zgodnie z informacją zawartą na stronie BOK-u oraz UD zaproszenia można było zdobyć w w/w miejscach od dnia 23.11.2011 (środa).
Jak każdy normalny mieszkaniec nie byłem w stanie udać się tam rano ze względu na pracę zawodową. Po pracy o godz.18 z minutami ( w przeciwieństwie do urzędników z Urzędu Dzielnicy nie pracuję na miejscu) dotarłem do BOK-u i usłyszałem, że....
zaproszenia zostały wyczerpane o godz. 10.15 rano!!!!!
Umówmy się, że w większości na sali będą widoczni nasi " zapracowani urzędnicy" i ich znajomi i znajomi znajomych. Tylko oni mogli sobie pozwolić, aby w trakcie pracy wyskoczyć na moment do Wydziału Kultury w UD lub BOK-u. Jak w ciągu dwóch godzin może zniknąć ok. 200-250 zaproszeń ( nie znam dokładnej liczby miejsc na sali, ale jest parter i piętro)????
Będzie to możliwe jeśli hurtem odbierze dużą pulę jedna osoba - najprawdopodobniej z urzędu.
Przedstawienia te są dofinansowane z pieniędzy podatników i jako podatnik uważam, że należy z nich zrezygnować, bo służą głównie wybranej grupie.
Osobiście wolę zapłacić za bilet i mieć pewność, że go kupię w pierwszym, czy drugim dniu po ogłoszeniu?
A z jakiego powodu mam dofinansowywać ( jako podatnik) rozrywkę dla urzędników?
Proponuję gazecie zrobić kilka fotek przed spektaklem, aby zobaczyć jacy WAŻNI urzędnicy będę zasiadać na "pańskich" fotelach.

# jaa

24.11.2011 20:32

#antyurzędnik
właśnie, ciekawe kto tam będzie
wejściówki dla swoich ?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe