REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

DZICZ W AUCHAN!!!!!

# kupiec

18.10.2004 09:03

Wczoraj w niedzielę byłem w auchan i jak zwykle w niedziele jak Polak katolik robiłem zakupy w tym problem ,że cała reszta też czułem się jak przed świętami hehehe.
Najlepsze co widziałem to dantejskie sceny przy winogronach jechała nowa dostawa winogron ledwo chłopak wyjechał z magazynu to już klienci rabusie zaczeli rozszabrowywać towar nim on to wyłoży hehhe Gdy wyłożył towar sam się zastanawiam jak mu to się udało. klienci zaczeli przepychać się i skakać sobie do gardeł, podobno w sobotę faceci się bili ajajaj.
Oto wypowiedzi poszczególnych klientów
1) normalna dzicz nie widzieli winogron!!!
2)ci francuzi to znas sie smieja itp.
Właśnie winogron nie widzieliscie za 1,98 kilogram????

# tytusolandia

18.10.2004 09:05

byłem wczoraj też na zakupach, ale juz były porozwalane skrzynki bez winogron a to co zostało to ochłapy:-( Hieny dopadły lepsze kąski a dlamnie co??..padlinka

# tytusolandia

18.10.2004 09:07

w sobote zabierzcie swoich bliskich do auchan niech przyjdzie 2 000 ludzi na 14:00 beda jazdy jejeje.
Bedziemy sie super bawic ktos ma jakies pomysly????

REKLAMA

# tytusolandia

18.10.2004 09:08

w auchan za darmo mozna miec cukierki i ciastka itp tam na wageco sie bierze to cale rodziny sie zbieraja delektujac sie problem w tym ze to nie degustacja tylko wyrzerka totalna zapraszam na 14-00

# karolj

18.10.2004 11:25

I właśnie z tego powodu nie korzystam z Auchana. To nie dzicz to siano wystajace z butów.

# Piter

19.10.2004 10:30

Jutro szykuje się najazd na Arkadię. Czy ktoś może mi wyjaśnić czym różni się np.komputer zakupiony po wielogodzinnej "walce" w ścisku, z narażeniem na utratę zdrowia, kradzieże kieszonkowe, utarczki z ochroną i przede wszystkim poniżaniem się w oczach właścicieli sklepu, od takiego samego komputera zakupionego bez kolejki w innym sklepie???
....nie uwierzę, że chodzi tu kilkanaście czy kilkadziesiąt PLN różnicy.

REKLAMA

# Duśka

27.10.2004 12:30

Do Auchan jeżdżę jak już muszę i to w poniedziałki lub wtorki rano. Nigdy nie ma dużo ludzi. Duśka

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.10.2004 20:41

Metalowa hala byla pusta, jak zawsze na poczatku tygodnia.
Matka pchala Antosia przed soba ... doslownie ... he, he... i ciagnela wozek. Wiecie... zeby chociaz raz bylo odwrotnie !Przemierzali w ten sposob Aleje "Wsrod zapachu Bryzy, ktorej tym razem bylo o 30 dkg wiecej niz zwykle i miala przyklejony Dzem truskawkowy z burakow ".
No, a w czym Pani Siostra prala swoje pierwsze dzwony ? Z bistoru
Nagle ... nagle na skrzyzowaniu ze Sciezka Sledzikow w Occie Marginalia dostrzegly Ja.
Stala samotna przy Nabialowym.
Duska !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy