REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

DZICZ W AUCHAN!!!!!

# kupiec

18.10.2004 09:03

Wczoraj w niedzielę byłem w auchan i jak zwykle w niedziele jak Polak katolik robiłem zakupy w tym problem ,że cała reszta też czułem się jak przed świętami hehehe.
Najlepsze co widziałem to dantejskie sceny przy winogronach jechała nowa dostawa winogron ledwo chłopak wyjechał z magazynu to już klienci rabusie zaczeli rozszabrowywać towar nim on to wyłoży hehhe Gdy wyłożył towar sam się zastanawiam jak mu to się udało. klienci zaczeli przepychać się i skakać sobie do gardeł, podobno w sobotę faceci się bili ajajaj.
Oto wypowiedzi poszczególnych klientów
1) normalna dzicz nie widzieli winogron!!!
2)ci francuzi to znas sie smieja itp.
Właśnie winogron nie widzieliscie za 1,98 kilogram????

# tytusolandia

18.10.2004 09:05

byłem wczoraj też na zakupach, ale juz były porozwalane skrzynki bez winogron a to co zostało to ochłapy:-( Hieny dopadły lepsze kąski a dlamnie co??..padlinka

# tytusolandia

18.10.2004 09:07

w sobote zabierzcie swoich bliskich do auchan niech przyjdzie 2 000 ludzi na 14:00 beda jazdy jejeje.
Bedziemy sie super bawic ktos ma jakies pomysly????

REKLAMA

# tytusolandia

18.10.2004 09:08

w auchan za darmo mozna miec cukierki i ciastka itp tam na wageco sie bierze to cale rodziny sie zbieraja delektujac sie problem w tym ze to nie degustacja tylko wyrzerka totalna zapraszam na 14-00

# karolj

18.10.2004 11:25

I właśnie z tego powodu nie korzystam z Auchana. To nie dzicz to siano wystajace z butów.

# Piter

19.10.2004 10:30

Jutro szykuje się najazd na Arkadię. Czy ktoś może mi wyjaśnić czym różni się np.komputer zakupiony po wielogodzinnej "walce" w ścisku, z narażeniem na utratę zdrowia, kradzieże kieszonkowe, utarczki z ochroną i przede wszystkim poniżaniem się w oczach właścicieli sklepu, od takiego samego komputera zakupionego bez kolejki w innym sklepie???
....nie uwierzę, że chodzi tu kilkanaście czy kilkadziesiąt PLN różnicy.

REKLAMA

# Duśka

27.10.2004 12:30

Do Auchan jeżdżę jak już muszę i to w poniedziałki lub wtorki rano. Nigdy nie ma dużo ludzi. Duśka

 Matka_Sławka_z_Gdańska

27.10.2004 20:41

Metalowa hala byla pusta, jak zawsze na poczatku tygodnia.
Matka pchala Antosia przed soba ... doslownie ... he, he... i ciagnela wozek. Wiecie... zeby chociaz raz bylo odwrotnie !Przemierzali w ten sposob Aleje "Wsrod zapachu Bryzy, ktorej tym razem bylo o 30 dkg wiecej niz zwykle i miala przyklejony Dzem truskawkowy z burakow ".
No, a w czym Pani Siostra prala swoje pierwsze dzwony ? Z bistoru
Nagle ... nagle na skrzyzowaniu ze Sciezka Sledzikow w Occie Marginalia dostrzegly Ja.
Stala samotna przy Nabialowym.
Duska !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe