REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dużo więcej samolotów!

# Artur

26.05.2003 13:46

Przez weekend zaobserwowałem znacznie zwiekszony ruch samolotów startujących z Okecia i lecących nad Tarchominem. Czasami leciał jeden za drugim. Czyzby zmienił się korytarz powietrzny? Może ktoś cos wie na ten temat.

# Basia

27.05.2003 09:30

Podobno remontują jeden z pasów startowych. Ja wczoraj tez zawracałam nad Tarchominem :)

# Debil

27.05.2003 20:35

Ha ha ha normalnie wszyscy umierają ze śmiechu, ucha cha, super dowcip. Może znasz więcej?

REKLAMA

# martyna

27.05.2003 22:00

Nie wiem czemu uważasz to za dowcip?! Ludziom zdarza się latać samolotami.... i to całkiem często. A jak jest ładna pogoda to dużo widać i się rozpoznaje z góry swoje okolice. Myślę, że to Basia miała na myśli.
Może to pasy startowe, ale może też pogoda. Kiedyś ktoś mi tłumaczył, że samoloty muszą startować pod wiatr, a lądować chyba z wiatrem, jeśli dobrze zapamiętałam.

# Basia

28.05.2003 09:03

Ląduje też się pod wiatr. A wracałam z Petersburga i do kompletu z samolotu nie widzi się tylko okolic, a konkretne bloki tak jak na makiecie. Jak ktoś nigdy nie leciał to polecam. Jest to szybki i wygodny sposób opdróżowania, choć niestety dość drogi.

# Debil

28.05.2003 19:49

Sorry jestem debilem i myślałem że to taki żart był.
Wybacz Basia Debilowi.

REKLAMA

# Basia

28.05.2003 21:14

Wybaczam :)

# martyna

30.05.2003 09:16

A czy bloki nie należą do Twoich okolic??? Nie rozumiem różnicy.
Zresztą to zależy na jakiej wysokości się leci. Rozumiem, że leciałaś dość nisko nad Nowodworami.
Ja jeszcze nigdy nad Tarchominem nie leciałam, zawsze były Kabaty i te okolice. Pewnie dlatego, że nigdy nie leciałam na wschód czy północny-wschód...
A co do kosztowności to bym się spierała. Jak ostatnio musiałam jechać z mężem pociągiem pospiesznym nocnym nad morze, to pani kasjerka mi wyliczyła, że za dwa normalne bilety drugiej klasy w dwie strony z dopłatą do sypialnego zapłacilibyśmy 760 PLN. To są drogie bilety! Szczególnie biorąc pod uwagę "komfort" polskich pociągów. A na bilety samolotowe jest mnóstwo zniżek i zawsze się coś wyszuka...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA