REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# tomeck

22.09.2017 11:21

Co tam, że problem jest z przepełnionymi szkołami, przedszkolami czy żłobkami. Budujmy kolejny basen.

# Czytelniczka

22.09.2017 11:41

Zamiast szkołę zbudować żeby naszą na Boernerowie odciążyć, to gejzery i wodotryski z basenem wymyślili.

# Nika

22.09.2017 14:30

Basen ma służyć nie tylko dzieciom ale również dorosłym, nie same rodziny z dziećmi są na Bemowie. Czy jeśli planuje się coś dla wszystkich a nie tylko dla dzieci to już wielkie halo?

REKLAMA

# nie dla słoi

22.09.2017 14:44, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 22.02.2018 11:27

oddzielmy wielki murem chrzanów od miasta i problem sam zniknie.

# Czytelniczka

22.09.2017 20:23

O nie. Wypraszam sobie te impertynencje. Od urodzenia mieszkam w Warszawie, Rodzice i Dziadkowie też z Warszawy, a tu towarzystwo wzajemnej adoracji i pożal się Boże aktywistów jak mniemam spod znaku miłośników jaśnie króla Dąbrowskiego, zapewne wie lepiej co mnie motywowało do zamieszczenia wpisu o szkole. Proszę te uwagi przekierować do "warszawiaków" w pierwszym pokoleniu, chyba nawet bardziej roszczeniowych od tych, których nazywacie "słoikami". Nawiasem mówiąc kiedyś nikt w Warszawie tak nie mówił. Były buraki, wieśniaki lub "Grójce". Coś mi się wydaje, że pojęcie słoja wprowadziły do obiegu te buraki, które uważają że przerejestrowanie samochodu jest już awansem społecznym.

# piotrekf

22.09.2017 21:05

Wszyscy jesteście dziwni. Zamiast się cieszyć z czegoś nowego, dla wszystkich, to wszyscy tylko narzekacie. Jak będziemy budować tylko bloki i szkoły (przedszkola) to zwariujemy.
P.S. Murem to trzeba zapyziałe Jelonki ogrodzić..............

REKLAMA

# Dor

22.09.2017 21:51

Ludzie się Kochają to i dzieci przybywa a jak ktoś nie ma z kim się Kochać to i 500+ nie będzie ;) przykro mi dalej wal do słoja ;):)

# PanJan

23.09.2017 06:18

Dzielnica musi mieć priorytety. Jeżeli szkoły są przepełnione to trzeba wybudować nowe. Rekreacja jest mniej istotna od edukacji. Dopóki urzędnicy twierdzą, że nie można wybudować nowej szkoły bo nie ma pieniędzy to nie powinni tych pieniędzy wydawać na cele mniej ważne.
Przypomnę, że są też inne inwestycje odłożone z braku środków, np. dokończenie poszerzenia Lazurowej/Kaliskiego do trasy Obrońców Grodna.

# zjelonek

23.09.2017 14:59

A co się dzieje z basenem przy szkole na Brygadzistów - zburzony , remontowany , zawalił się , bo dawno tam nie byłem ?

REKLAMA

# Czytelniczka

23.09.2017 16:48

Tak, przy szkole nr 301 do której uczęszczałam. :-) Super był. :-)

# Zła

24.09.2017 11:40

Może by pomyślał jeden z drugim, że Warszawiacy też tu mieszkają!! I osobiście nie jestem słojem,a mieszkanką Jelonek od 40 lat!!!

# SłoikLubiWawe :)

24.09.2017 12:52

Słoiki lubią się kąpać, na pewno odwiedzimy basen cała rodziną. Słoiki dziękują Warszawie :) ... więcej atrakcji dla nas. Achhh jeszcze metro pod nosem i będzie fantastycznie :).

REKLAMA

 mieszkanka Jelonek

24.09.2017 16:23

Basen na Oławskiej jest przepełniony i to mocno. Większość tego przepełnienia generują grupy szkolne i sportowe - czyli owe dzieci, o które tak troszczą się malkontenci z dwóch komentarzy powyżej. A przepełniony tor do pływania, to tor, na którym można dostać kopniaka albo łokciem w głowę od innego pływaka. Bezpiecznie? Dla dziecka, które uczy się pływać?
Osobiści bardzo się cieszę z tego projektu. W dzień powszedni po tłumnych zajęciach szkolnych na basenie można się nawąchać smrodu uryny pod prysznicami i w szatniach. Nowa pływalnia odciąży Oławską i sprawi, że będzie tam nie tylko bardziej bezpiecznie, ale i higienicznie.

# rodowityz rodowodem

25.09.2017 13:36

dziękujemy za basen dla słoi, może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji ..
POPIERAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!

# Ewelinka

26.09.2017 20:33

Zanim zacznie się bojkot, to może warto czytać ze zrozumieniem? Na razie to tylko propozycja, a i na przedszkole/żłobek miejsce się znajdzie. Wyraźnie jest zaznaczone w tekście, że radni chcą przesunąć basen na skrzyżowanie Lazurowej i Batalionów Chłopskich. Osobiście nie mam nic przeciwko, bo mam mieszkanie na Bliskim Bemowie (Powstańców Śląskich) i bliżej będę mieć na Lazurową niż do Pingwina.

REKLAMA

# racjaracja

29.09.2017 15:23

#SłoikLubiWawe :) napisał(a) 24.09.2017 12:52
Słoiki lubią się kąpać, na pewno odwiedzimy basen cała rodziną. Słoiki dziękują Warszawie :) ... więcej atrakcji dla nas. Achhh jeszcze metro pod nosem i będzie fantastycznie :).

super, super, to właśnie dla was. Może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji

# SloiczkaPospolita

30.09.2017 13:12

Czyli wszyscy będą zadowoleni :). Jak ja uwielbiam Warszawiaków, tych prawdziwych, życzliwych ... aż nie mogę się doczekać co jeszcze dla nas Słoików nowego zrobicie ;). Może przedszkola i szkoły ? Bo naszym dzieciom chcemy dać dobre wykształcenie..., dzieci pewnie pójdą w ślady Słoików ojców- inżynierów i lekarzy:). A nie, czekajcie ... przecież taki "Racjaracja" myśli, że słoiki to jedynie robole, którzy zabierają mu pracę przy łopacie :)...

# agusia milusia

02.10.2017 09:56

#rodowityz rodowodem napisał(a) 25.09.2017 13:36
dziękujemy za basen dla słoi, może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji ..
POPIERAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!

troszkę to na wyrost napisane, jednak gdy wsiadam do autobusu, który jedzie z chrzanowa to faktycznie odór jakby wprost z obory............

REKLAMA

# stłuc słoja

04.10.2017 09:39

troszkę to na wyrost napisane, jednak gdy wsiadam do autobusu, który jedzie z chrzanowa to faktycznie odór jakby wprost z obory............
trafnie ujęte, bez urazy słoje, ale wy po prostu śmierdzicie

# boskiogier

04.10.2017 10:33

hahahhahahahahhahahhaha
śmieszne, niestety także prawdziwe
o jak to dobrze czuć teraz hahahhahahaha

# agrafka

04.10.2017 14:48

Kolejny? Mamy tylko jeden a piszecie jakby mieli zamiar budować przynajmniej czwarty.....
Basen drugi jest potrzebny.
Dzieci w 2 klasie mają zajęcia na basenie i chcą na nie jeździć i wszystko jest wysyłane na Pingiwna, gdzie jest ogromny ścisk !

REKLAMA

# jkk

05.10.2017 15:48

Wydaje mi się, że obiekt typu basen można wybudować na terenie określanym mianem parku po wschodniej stronie Lazurowej vis a vis Batalionów Chłopskich. Przeznaczenie terenu - rekreacyjne. Tym samym oszczędzić można na inne ważne cele obie gminne działki przy Lazurowej, np działkę proponowaną przez grupę radnych pod basen z dostępem od Batalionów Chłopskich przeznaczyć można pod zespół przedszkole- żłobek, a tę przy Obrońców Grodna na przedszkole. Dziwi mnie spór zastępczy na forum, mieszkam przy Lazurowej od 1970 roku i doskonale pamiętam puste pola po jej obydwu stronach. Dopiero w połowie lat siedemdziesiątych zaczęto budowę osiedli, skąd wzięli się ludzie, którzy w tych osiedlach zamieszkali? Czyżby było tak jak w powiedzonku: przyganial kocioł garnkowi?

# Słoikowa

07.11.2017 23:44

#rodowityz rodowodem napisał(a) 25.09.2017 13:36
dziękujemy za basen dla słoi, może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji ..
POPIERAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Serio? Co wy ludzie macie z tymi słoikami? Jak długo trzeba mieszkać w Warszawie, żeby przestać być słoikiem? Ja przyjechałam do Warszawy prawie 17 lat temu, na studia. Zostałam, bo poznałam tutaj swojego męża. Baa... on też "słoik". Oboje pracujemy tutaj. Nieźle zarabiamy. Stać nas na zakup mieszkania na zamkniętym osiedlu na Ochocie - Grójecka 216. Gdyby nie życie i praca w Warszawie, pewnie nigdy nie byłoby nas stać na piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie w nowym budownictwie.

# morswinkielecki

08.11.2017 08:52

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy