REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Straszne

20.09.2019 17:24

Będąc przeciwnikiem PO moglbym mieć tzw. Schadenfreude z kolejnej klęski tej partii. Ale nie mam. Tragedia po prostu. Sprawa zbyt poważna.

# Wincynty

21.09.2019 09:37

Czemu gwarancja nie została uznana? Bo to, że się rzeczy psują to norma.

# Xyz

21.09.2019 21:17

Niektórzy to są bogaci! Po 6 latach sypie się miejska inwestycja za dobrych kilka miliardów zł a oni, że to norma dla rzeczy. Jakby chodziło o rower za 300 zł.z supermarketu. Głupota? Blazenada? Myślę że po prostu polityka ludziom rozum odbiera.

REKLAMA

# Ż-ART

23.09.2019 10:27

i ja się pytam: gdzie te celebryty, dziennikarze śledcze, aktorzy którzy tak czynnie walczyli o kornika, dzika, karpia, czyste powietrze bez smogu a teraz kiedy szambo się leje do Wisły ... CICHO SZA... odpady toksyczne z Czajki rozwożą po całej Polsce... CICHO SZA... a ekolodzy i zieloni... SPOKOJNIE TO TYLKO awaria, przez małe "a"... CICHO SZA!

# Hejter

25.09.2019 13:45

Wczoraj słyszałem w TV wypowiedź pewnego profesora, który w swoim czasie był w jakichś strukturach doradzających przy inwestycji Czajki. Mówił, że parcie na tę wielka kasę było wielkie i nie chciano słyszeć pojawiających się głosów, że przyjmowane rozwiązania technologiczne grożą katastrofą. I jeszcze jedno, w przeliczeniu na uzyskane "moce" tej oczyszczalni, to jest najdroższa oczyszczalnia na świecie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy