REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# GraBern

13.10.2021 23:05

A ja popieram stanowisko P. Burmistrz, park nie jest miejscem na szybka jazdę na rowerze czy hulajnodze.
Chce by został taki jak jest, chce spokojnie spacerować a nie oglądać się czy ktoś najedzie na mnie czy na dziecko. Poza tym zniszczone -wycięte drzewa.

# cvb

15.10.2021 10:30

Nie ma potrzeby oddzielnej ścieżki.

# TomekB

15.10.2021 12:40

Jeżeli budowa ścieżki rowerowej miała by być kosztem drzew i krzewów w których i na których mieszkają ptaki których i tak jest mało mowa tu o wróblach bo wron kawek i gawronów mamy aż za dużo jestem przeciwny tej budowie mi osobiście rowery i hulajnogi nie przeszkadzaj po drugie kto będzie jeździł po tej ścieżce jak rodzice wychodzą z dzieckiem do parku żeby sobie pojeździło na rowerze a rodzic żeby mógł powiedzieć na ławce nikt w tym momencie nie będzie patrzył na ścieżkę rowerową przestańcie wydawać pieniądze podatników na takie bzdury mieszkam na Targówku od urodzenia będzie już 45lat ale takie bzdurntch pomysłów jak w ostatnim czasie nigdy nie było . Ścieżka jest nie potrzebna wystarczy aby każdy zwolnił .

REKLAMA

# StopWycinceDrzew

26.10.2021 11:51

Ścieżka rowerowa jest na "Obwodnicy Targówka". Przy Parku Bródnowskim również ścieżka jest wokół. Pan radny Grabowski powinien najpierw się zorientować jak to wygląda gdzie indziej a później pisać interpelacje. Nie dla wycinki drzew w Parku Wiecha, nie dla betonu w Parku Wiecha!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA