REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Żelazna

24.06.2015 12:31

"Sąd Rejonowy Lublin-Zachód (dlaczego Lublin, skoro urodziłem się w Warszawie?)"
Dlatego, że ten lubelski sąd to w rzeczywistości e-sąd, do którego spływają z całej Polski takie właśnie sprawy czyli dotyczące małych kwot.
"pouczyła mnie, że powinienem udać się na policję, ponieważ ktoś posłużył się moim nazwiskiem, a potem komplet dokumentów z komisariatu przedstawić ZTM. Prawdę mówiąc, dziwię się że pani Monika Tokaj podpisała się pod tym dokumentem."
Skoro to napisała to się podpisała, proste. :)
Ale jej sugestia o zgłoszeniu się na policję jest słuszna, bo w grę chodzi podawanie się przez obcą osobę za Pana. Właściwie - nie taką obcą skoro znała wszystkie pana dane.

# yeti

03.07.2015 11:46

Taka przygoda przydarzyła się panu Burkiewiczowi, redaktorowi ?
I on jako człowiek kształcony nie wie co robić ?
Panie Burkiewicz, macie w redakcji prawnika ?

# bianca

05.09.2015 18:07

Witam, mojemu synowi przydarzyła się identyczna sytuacja.Miał 17 lat i to ja odebrałam wezwanie-było tam jego imię, ale nazwisko mojego starszego syna(kiedyś mieli identyczne nazwiska ale kilka lat po śmierci męża wyszłam ponownie zamąż, na początku gimnazjum młodszy syn przyjął nazwisko ojczyma-dane podał ktoś kto znał go ze szkoły podstawowej). Imiona rodziców się zupełnie nie zgadzały.Mój mąż -kierowca MZA, doradził aby sprawdzić nr legitymacji-też okazał się wymyślony. Na szczęście reklamację uznano. Później kilka razy reagowałam w autobusie, gdy kontrolerzy spisywali dane od gapowiczów, głównie małolatów, na tzw "gębę", bez weryfikacji. Nieczęsto tak było, ale zdarzało się...

REKLAMA

# Mieszkaniec Warszawy od 40 lat

04.03.2019 19:12

Mnie też ZTM oszukał. Padłem ofiarą typowego polowania przez Kanarów, wpadają do tramwaju blokują kasowniki nie zdążyłem skasować biletu bo kasownik był zasłonięty. Trwało to może 7s. A jeżdżę tą linią codziennie. Reklamacja odrzucona przez Panią Joanne Sas. Gratuluje rozboju w biały dzień. ZTM ma gdzieś czy obywatel jest uczciwy czy nie byle UPOLOWAC. Emerycie na szczęście nie płacą bo był łatwy łup.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024