REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Domowa siłownia

 mieszkanka

24.04.2021 13:52

Teraz jak przez tak długi okres czasu siłownie były zamknięte, zaopatrzyłam się w niezbędny dla mnie sprzęt do ćwiczeń. Kupiłam go w większości w sklepie https://kelton.pl/. Zrozumiałam, że większość najważniejszych dla mnie ćwiczeń, mogę zrobić w zaciszu własnego domu. A Wy jakie macie z tym doświadczenia? Osobiście nie wiem, czy wrócę już na komercyjne siłownie.

# jagodaa33

27.04.2021 21:01

Ja podobnie. Miałam dosyć czekania na otwarcie siłowni, a po otwarciu też może nie być bezpiecznie. Sama zaczęłam urządzać domową siłownię. Sprzęt kompletuję w https:// www.marbo- sport.pl. Bo jednorazowe zakupy byłby to zbyt duży wydatek. I też nie planuję wracać na komercyjną siłownię. Dostrzegłam zalety ćwiczeń w domu.

# kajax

31.07.2021 21:37

Lubię ćwiczyć w domu. Kupiłam orbitrek w https:// www.marbo-sport.pl/pol_ m_Sprzet-Cardio_Orbitreki-1026.html i ćwiczę na nim codziennie. Włączam ulubiony serial i ćwiczę. Łączę przyjemne z pożytecznym.

 Callas

01.08.2021 15:36

Najciekawiej jak się okaże, że każda z powyższych mieszka nie w domu, tylko w bloku... Człowiek sąsiad 1, człowiek sąsiad 2 i człowiek sąsiad 3...
______________________
prawo karne Poznań

# Zuzu

27.08.2021 15:56

Ja niestety w domu nie umiem ćwiczyć, dlatego przez pandemię przytyłam kilka kilo.
Muszę mieć towarzystwo dookoła i specjalną przestrzeń :) Ostatnio chodzę tylko co centrum treningowego Gościnna, https://goscinna.com/, najlepsze miejsce do treningu na siłowni, zajęć grupowych ze sztuk walki albo jogi, jakie znam. Polecam!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA