REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dom inteligentny, czy warto

# Gucio

29.11.2017 17:29

Czy dom inteligentny, to już na tyle rozwinięta technologia, że warto się nią interesować?

# KrzysztofG

29.11.2017 17:36

To zależy, co komu potrzeba. Myślę, że warto zainteresować się tematem i porównać to co można już dziś mieć z tym czego potrzebujesz. Poczytaj sobie artykuł na ten temat napisany przez biuro projektowe MGProjekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog/

# Adam i Ewa

29.11.2017 17:43

Ja już mam sterowanie ciepłem i światłem.Widzę wyraźne oszczędności.

REKLAMA

# Hypek

29.11.2017 17:45

Marvipol proponuje różne funkcje, ale strasznie drogo. Dla mnie to nieosiągalne.przynajmniej na razie.

# Syf, reklama

29.11.2017 17:59

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Iga21

29.11.2017 18:02

Marvipolu też nie polecam.

REKLAMA

# Syf, reklama

29.11.2017 18:03

Nie

# Oko

29.11.2017 20:14

Po co tak siejesz hejtem w co drugim temacie? Kto Ci płaci i za co?

# Ewelina Strzyg

02.04.2018 22:47

To zależy czego się oczekuje od takiego systemu. Aktualnie na polskim rynku jest kilku dostawców takich systemów. W tym jest polska firma, która robi przewodowe i bezprzewodowe systemy F&Home. Plusem jest to, że wszystko jest na miejscu, zapewniona sensowna obsługa przed i posprzedażowa. Zawsze można zadzwonić do technika i dopytać, jak coś nie trybi. A z takich korzyści to można wskazać przede wszystkim wygodę, bo da się połową domu sterować za pomocą smartfona (specjalna apka), bezpieczeństwo (bo jednak z każdego miejsca możesz sprawdzić, co się w domu dzieje), oszczędność na ogrzewaniu i elektryczności, a nawet na systemach alarmowych, bo można podłączyć do tego. Więcej mozna poczytać na stronie fif.com.pl. Tam są opisane wszystkie dostępne teraz systemy i moduły.

REKLAMA

# Adolf Bucholtz von Klotsch

03.04.2018 08:58

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Paula Nova

07.04.2018 23:31

Moim zdaniem warto, ale trzeba wybrać system dopasowany do własnych potrzeb, a nie pierwszy z brzegu. Przykładowo, na osiedlu takim jak aspenpark.pl, gdzie osiedle jest monitorowane, z ogrodzeniem, systemem alarmowych i ochroną, nie ma sensu dodatkowo inwestować w system alarmowy, czy jakieś szczególne zabezpieczenia. W takim wypadku w zupełności wystarczy system sterowania roletami, oświetleniem i np. ogrzewaniem. Domy są nowoczesne i energooszczędne, jednak w dalszym ciągu warto mieć możliwość kontrolowania na bieżąco zużytej energii. Jak dla mnie, inteligentne domy to rozwiązanie, które niebawem będzie już standardem.

# Roouhjiiii

08.04.2018 11:01

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

REKLAMA

# Kamilka75

23.04.2018 22:17

Ja myślę, że tak, choć zdania są podzielone. Moim zdaniem taki dom, wykorzystujący nowe technologie by wspierać nasz wypoczynek, zdrowie, ale i bezpieczeństwo, to krok naprzód. Gdybym miała aktualnie środki na budowę, z pewnością wdrożyłabym czujniki i inne elementy smart w swoim domu. Czytałam na tym blogu https://dariuszstasik.com/ że na całym świecie już buduje się smart city, czyli miasta zarządzanie komputerowo, posiadające np.: inteligentne oświetlenie czy monitoring. Bardzo mi się podoba taka koncepcja.

# anty spam

24.04.2018 08:58

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# Paulina M.

09.05.2018 07:04

Ostatnio czytałam raport, że w ciągu kolejnych 20 lat wszystkie domy takie będą. Czy warto? To jest pytanie, na które powinien odpowiedzieć sobie każdy sam. Świat idzie do przodu i dziś większość z nas nie wyobraża sobie robienia prania w rękach czy w np. takiej Frani. Nie ma się co oszukiwać, technologia ma poprawiać komfort życia człowieka i tak jest z systemami automatyki budynków. Tak właśnie nazywa się inteligentne domy, czyli wszystko to, co daje nam możliwość zdalnego korzystania z elektroniki. Jak ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, albo rozważa czy kupić czy nie kupić, to najlepiej jest wybrać sobie jakiegoś producenta takich systemów i porozmawiać z tymi ludźmi. W Polsce niezłym producentem jest firma fif com pl. Oni też sprzedają różnego typu systemy i zawsze są w stanie doradzić, jakie rozwiązanie jest dobre dla danego klienta.

REKLAMA

# syf reklamaaaaaa

09.05.2018 08:42

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. .
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe