REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# joker

03.10.2020 19:48

"...z mleka czarnych bawolic..." oj to jawna dyskryminacja rasowa.

# Winicjusz

05.10.2020 19:57

OK, "stolicę pączków i lodów" już mamy na Bemowie(z tym, że obie bliskie stolycy a nie stolicy, grunt to wyobrażenie o sobie), curiosum - pistacjowe tylko w weekendy; wydarzenie na miarę kraju, po prostu stan umysłu.
A pizzeria - spróbujemy, zobaczymy i powiemy.
Już wiele lokali z klimatycznymi opisami okazały się, że właściciele słyszeli, że dzwonią ale nie wiedzieli w którym kościele. Życzę sobie i wszystkim aby Salsiccia okazała się prawdziwą pizzerią. Gemelli też była wspaniała, nie do pobicia ale jak pizzer poszedł sobie na lepsze uposażenie, to już niestety tylko nazwa, na talerzu atrapa.

# Barbarka

02.12.2020 12:37

Spróbujcie pizzy i włoskiego jedzenia w Semoli https://www.semola.pl Oryginalna włoska kuchnia i włoskie produkty.

REKLAMA

# Christopher

09.12.2020 23:27

# Barbarka - poczytaj sobie o semoli:
Aleksandra Olszewska-Zwierzchowska
15 opinii
2 miesiące temu
Najgorsza pizza jaką do tej pory jadłam. Ciasto było bardzo twarde. Zero przyjemności z jedzenia. Wspomnę, że zamówiliśmy dwie i obie były twarde. Chciałam spróbować pizzy z nowego lokalu. No i spróbowałam, nigdy więcej.

# elomarcelo

21.12.2020 19:13

Jak dla mnie to najlepsza pizza jest serwowana w Nonsolo. W lokalu nie byłem no bo pandemia, ale można ogarnąć dowóz przez roomservice. Sos z pomidorów pelati nie żadne koncentraty z kartonu, mozzarella bufala, przypieczona w punkt czyli nie za twarda, nie gumowata.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA