REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# grey_goose

20.09.2018 12:56

A ja mam jeszcze jedno miejsce godne uwagi!
Polecam bardzo przytulną kawiarnię BemoCafe na ulicy Bolkowskiej, tuż za Lidlem przy Ratuszu Bemowo, obok kościoła.
Bardzo pyszna kawa i smaczna szarlotka. Uwielbiam ten zestaw:)

# miłypan

20.09.2018 13:59

BemoCafe - bardzo przyjemna miejscówka, a piwko mają dobre i oryginalne :)

# Panjanek

20.09.2018 16:07

BemoCafe rządzi!

REKLAMA

# Monika Jelonki Płd.

20.09.2018 21:15

Nikt nie wspomniał o Czeskich Kuflach na Okrętowej na Jelonkach Pd. Klimatyczne miejsce z ogródkiem, leżakami, burgerami i czeskim piwem!

# Mysia

20.09.2018 23:02

A Inferno? Jest kawa, jest dobre piwo i przystępne ceny :)

# agustin2

21.09.2018 09:10

a ja polecam lidla i kaufland na słojowych polach chrzanowa

REKLAMA

# bw1

21.09.2018 13:51

Pizzeria Tapizzeria na Kaliskiego 15, tylko mają za mało stolików, trzeba czasem zaczekać, ale pizze i dania obiadowe mają tam znakomite. Kawa też jest. Kiedyś natomiast było fajne miejsce na lotnisku pod wieżą, ale właściciel wolał organizować tam tylko wesela, więc zaczął w tygodniu zamykać, klientów indywidualnych miał w poważaniu no i interes upadł...

# Piwofan

26.09.2018 12:22

A Piwodawca na Połczyńskiej? Podobnego miejsca ze świecą szukać w dzielnicy.

# waktaXE

26.09.2018 15:23

piwodawca ? żartujesz chyba!!! obleśny typ za barem, wiecznie zły, piwa drogie strasznie
ogólnie nie polecam

REKLAMA

# janek54

19.11.2018 14:22

A jeśli będziecie kiedyś za Warszawą, warto odwiedzić przytulne, kameralne miejsce http://www.tortyprawdziwe.pl/ w Nowym Dworze Mazowieckim. Moim skromnym zdaniem nawet te większe lokale z większych miast nie mogą się z nim równać.

# Staszek

27.08.2019 18:21

Hej. No właśnie ja teraz szukam jakiejś kawiarni w stolicy, bo niedawno się przeprowadziłem. Z tego co widzę przeglądając stare https://etnocafe.pl/kawiarnie/wroclaw to jedna z nich jest też w Warszawie i chyba od niej zacznę 'próbowanie'. A Wy co byście polecali? nikoniecznie na bemowie :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break