REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Dobry masażysta

# Krystyna76

25.11.2015 00:39

Poszukuję dobrego masażysty proszę o namiary

# Capric

30.11.2015 10:19

Jakie masz dolegliwości?

# Krystyna76

25.01.2016 00:34

Rwa kulszowa :( Byłam już u kilku masażystów ale jakoś mnie do siebie nie przekonali

REKLAMA

# Capric

25.01.2016 23:35

Spróbuj u p. Szymona Borowca tel. 501-138-028 ma gabinet na Muranowie korzystałam swego czasu regularnie z masaży leczniczych (silne bóle mięśniowe pleców). Polecam.

# Kazimierz

05.04.2017 10:29

Dla mających mało wolnego czasu polecam www.wola.masazwarszawa24.p świetna sprawa.Polecam

# jolks775

12.04.2017 22:09

Masażami wspomagałam ścisłą dietę i przyznam, że 3 cm w pasie straciłam ;) Zamawiałam masaż zawsze z dojazdem do domu przez masowaniewarszawa.pl. Niestety brakuje tak dobrych, mobilnych ofert masażystów w stolicy, a szkoda. Godzina masażu raz w tygodniu, a efekt podobny do miesiąca na optymalnym jadłospisie. W ogóle nawet skóra mi się poprawiła, nie czuję spięcia w okolicach kręgosłupa. Jestem w stanie po masażu cały dzień przesiedzieć przed biurkiem, bez żadnego bólu głowy. Na ten pomysł wpadłam samodzielnie, ale się sprawdza. Podobno wielu specjalistów zaleca teraz łączenie masaży odchudzających ze ścisłą dietą i już wiem, z jakiego powodu. Mam nadzieję, że pomogłam ;)

REKLAMA

# Ewa121

16.04.2017 20:10

#jolks775 napisał(a) 12.04.2017 22:09
Masażami wspomagałam ścisłą dietę i przyznam, że 3 cm w pasie straciłam ;) Zamawiałam masaż zawsze z dojazdem do domu przez masowaniewarszawa.pl. Niestety brakuje tak dobrych, mobilnych ofert masażystów w stolicy, a szkoda. Godzina masażu raz w tygodniu, a efekt podobny do miesiąca na optymalnym jadłospisie. W ogóle nawet skóra mi się poprawiła, nie czuję spięcia w okolicach kręgosłupa. Jestem w stanie po masażu cały dzień przesiedzieć przed biurkiem, bez żadnego bólu głowy. Na ten pomysł wpadłam samodzielnie, ale się sprawdza. Podobno wielu specjalistów zaleca teraz łączenie masaży odchudzających ze ścisłą dietą i już wiem, z jakiego powodu. Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Niestety ja nie polecam masowaniewarszawa.pl pełna amatorka cena nie idzie w parze z jakością i wogóle .Pozdrawiam

# bobi45

05.07.2017 10:30

Kolana mnie zaczęły boleć może z pół roku temu. Pomógł masaż klasyczny. Lekarz mnie wysyłał na początku na drogą rehabilitację, ale zrezygnowałem na rzecz masażu za 90 złotych u masażysty z Bemowa. Telefon do mojego masażysty to 503 915 768. Konsultowałem się z nim na początku, czy faktycznie problem jest do rozwiązania. Powiedział, że tak, ale jeżeli poczuję, że nie ma wyników to mogę w każdej chwili zrezygnować. Takie podejście mi się bardzo spodobało. Wynik pozytywny oczywiście jest. Biorę też sporo suplementów na stawy teraz i dużo witamin. Dla mnie masaż okazał się poza tym najlepszym sposobem na relaks po robocie.

 jameshox

09.08.2017 14:54

Polecam toptablettak

REKLAMA

# elkana

27.08.2017 11:40

Dobry masażysta jest na pewno w dobrej przychodni rehabilitacyjnej bo skuteczny masaż to masaż leczniczy. Chodziłam na takie do natural medical i rzeczywiście na kręgosłup pomagają rewelacyjnie, a jeszcze lepiej pomaga magnetoterapia na którą można się też tam zapisać, zabiegi nie są kosztowne ale wystarczą 2-3 żeby poczuć ogromną ulgę

# Małgo

27.07.2021 14:29

Świetnych masażystów mają w https://wellmetime.com/usluga/masaz-z-dojazdem-warszawa/. Zamawiam do domu systematycznie od zeszłego roku i w końcu nie mam problemu z bólami pleców.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break