REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry fryzjer z Warszawy z centrum

# Malwinkaa

18.06.2018 16:57

Hej, Szukam dobrego fryzjera w Warszawie, najlepiej stylista co zna się na koloryzacji, ktoś polecił mi http://patrykzawadzki.com , jeszcze u niego nie byłam, zastanawiam się czy są jeszcze jacyś lepsi w pobliżu.

# kasiaczek32

25.06.2018 12:36

Wiele salonów fryzjerskich już przerabiałam i zawsze był jakiś niedosyt, jeśli koloryzacje były na plus , to z kolei strzyżenie pozostawiało wiele do życzenia. Znaleźć http://patrykzawadzki.com to trudne zadanie , ale jest kilku najlepszych fryzjerów z polecenia , których można szczerze polecić do kontaktu. Mam dwóch zaufanych - jeden na Śródmieściu w Studio Effect a drugi na Tarchominie.

# JaworekM

29.01.2019 14:42

Ja chodzę do Akademii Perfect Hair przy Świętokrzyskiej, obsługa jest bardzo miła i zawsze chętnie doradzą i robią świetnie strzyżenie i koloryzację, ja chodziłam do różnych stylistów i każdy wiedział co robi i miał coś ciekawego do zaproponowania.

REKLAMA

# marlena

29.04.2019 18:45

Ja chodzę do pani Danusi z Magii Blondu, jest najlepsza. Oczywiście nie robią tylko blondów, ale to jest taka ich specjalność. Ja rozjaśniłam moje włosy z brązu na blond i wyszło to naprawdę pięknie.

# Justyna

05.06.2020 23:19

Ja nie dawno trafiłam do Natalii Kołodziejczyk z Lwowskiej,uratowala moje włosy po moim eksperymencie w trakcie kwarantanny. Mam ładniejszy blond niż kiedykolwiek. Profesjonalna i zna się na robocie,na moim przykladzie zwłaszcza. Polecam kobieta ma to czego brakowało poprzednim moim fryzjerom.
Pozdrawiam
Justyna

# robusta

09.10.2020 14:43

#marlena napisał(a) 29.04.2019 18:45
Ja chodzę do pani Danusi z Magii Blondu, jest najlepsza. Oczywiście nie robią tylko blondów, ale to jest taka ich specjalność. Ja rozjaśniłam moje włosy z brązu na blond i wyszło to naprawdę pięknie.
Magia otworzyła teraz drugi salon na Sarmackiej i mają tam więcej usług, bo są i paznokcie i brwi i rzęsy :) jesem umówiona za kilka dni na włosy i brwi

REKLAMA

# kokalka

31.10.2020 21:41

Na Alei Jana Pawła II jest MO's Beauty Academy. Zgoogluj sobie. Szczerze mogę Ci ich polecić. Fryzjerów mają rewelacyjnych i uwierz mi że nie wypuszczą się z salonu dopóki nie będa mieli pewności, że wszystko jest na tip top :)

# Mirekkkkk

28.12.2020 15:24

Dobry fryzjer jest tutaj facebook.com/kondziobarber. Od dłuższego czasu chodzę do niego i jestem zadowolony. Ma chłopak odpowiednie podejście i potrafi dobrze ostrzyc.

# erty6745

07.04.2021 11:01

Polecam salon www.mlsalon.pl

REKLAMA

# Jolka36

28.05.2021 08:20

Ostatnio jeśli chodzi o mnie to bywam dość często na strzyżeniu w salonie Nika na osiedlu KABEL w Ożarowie (nika-barber-shop.business.site/). Bardzo przyjemna atmosfera, ogólnie salon i dla kobiet, również jakieś propozycje jeśli chodzi o paznokcie więc ta oferta ogólnie można powiedzieć, że kompleksowa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe