REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobrej jakosci okna

27.08.2016 13:37 sarrqa
Szukacie bardzo dobrej jakości okien do swojego domu czy mieszkania ? jeśli tak to powinna was zainteresować dobra oferta firmy Internorm w tym zakresie, Okna Przesuwne to ciekawe rozwiązanie dla każdego mieszkania, niezła funkcjonalność a design rewelacyjny !
20.08.2017 19:23 #PatrykSienkiewicz
Jak wymieniałem okna to korzystałem z oferty firmy Anex Okna która zajmuje się sprzedażą oraz ich montażem. W ofercie mają spory wybór, także dla każdego znajdzie się odpowednie rozwiązanie. Ich grupa monterska sprawdziła się w 100% i mogę smiało powiedzieć, że są przykładem jak powinnien wyglądac montaż. Dokladny i bardzo sprawny, a na koniec oczywiście wszystko sprzątneli po sobie. Zdecydowanie polecam :)
21.08.2017 09:39 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
18.01.2018 20:29 #wik91
Hej, ja polecam okna drewniane u tego producenta drewnianych okien https://internationalwindows.pl/
26.02.2018 22:05 #Paolo
Zajrzyj do drutexa, ma swój salon u nas w Warszawie. Mają okna aluminiowe, drewniane i pvc. moim faworytem sa pvc, zdecydowałem się na nie, bo są niedrogie, a ich użytkowanie jest bezproblemowe. Łatwo je wyczyścić, są mocne, szczelne, klasyk moim zdaniem :)
REKLAMA
24.07.2018 11:22 #morisolt
Też zdecydowałem się na Drutexa. Zakupiłem od nich okna PCV IGLO 5 Classic. Drutex to znany producent okien, któremu można zaufać. Dodatkowo oferują 43 opcje kolorystyczne okien, więc mogłem wybrać idealny kolor do swojego domu.
24.07.2018 11:36 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
07.08.2018 15:40 #martinn
Mam dobre doświadczenia z firma OknoPlus. Polska produkcja nowoczesna technologia jeśli chodzi o budowę samych profili jak i szyb
21.01.2019 23:32 #thenbeof
U mnie są okna firmy Drutex. Mąż wybierał, ja szczerze mówiąc nie miałam zbyt wiele do gadania. Okna jak okna..sprawdzają się w swoim zastosowaniu. Szczelne, dobrze izolują. Ja tam polecam
10.06.2019 19:19 #mika87
Polecam świetnej jakości okna od www.internationalwindows.pl
08.07.2019 15:46 #Kanalka
A w krakowskiej hurtowni https://www.attic.pl/ patrzyliście? Jeśli nie- sprawdźcie koniecznie ich propozycje.

993/4024 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Dam pracę
 Współpraca - BETTERWARE - Zarabiaj DOŁĄCZ DO BETTERWARE I ZDOBĄDŹ PREZENTY! Na czym polega współpraca z Betterware? 1. OSZCZĘDZANIE Jako Przedstawiciel Betterware możesz oszczędzać kupując taniej dla siebie ponieważ otrzymujesz wszystkie produkty w cenach hurtowych (cena niższa o 30 % marży handlowej) 2. POLECANIE Polecanie produktów Betterware jest prosta ponieważ oferujesz cenione markowe artykuły, z których na co dzień każdy chętnie korzysta. 3. BUDUJESZ GRUPY PRZEDSTAWICIELI Rozbudowujesz własną grupę - jeśli interesują Cię duże pieniądze szukasz kreatywnych osób poszukujących pracy. Zapraszam do kontaktu: BETTERWARE.BIZ@GMAIL.COM

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajmę mieszkanie lub pokój na Ursynowie blisko Metra Natolin.balkon duża piwnica-składzik , obok skarpy rezerwatu.Wynajmę tanio studentom mieszkanie dwa przystanki od stacji metra ,cicha okolica ,blisko sklepy lasu,lasu kabackiego ,centra usługowe ,tel. 539-652-373 lub akkasia@wp.pl

Różne
 Kupię płyty WINYLOWE 507-408-178

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA