REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobre szkolenie z rozwoju osobistego

05.08.2016 12:07 joasia24
Poszukuję firmy, która w profesjonalny sposób prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego i pokrewnych tematów. Jestem zmuszona w najbliższym czasie zmienić pracę i umiejętności te będą mi niezbędne. Proszę o pomoc.
07.08.2016 16:24 wwojtek84
Witaj. Myślę, że powinnaś zainteresować się tą firmą. Siedzibę mają wprawdzie w Krakowie, ale widzę, że szkolenia prowadzą w wielu miastach. Pozdrawiam i życzę powodzenia w zmianie pracy :)
13.08.2016 08:42 #Marek K.
joasia24 napisała 05.08.2016 12:07

Poszukuję firmy, która w profesjonalny sposób prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego i pokrewnych tematów. Jestem zmuszona w najbliższym czasie zmienić pracę i umiejętności te będą mi niezbędne. Proszę o pomoc.
W stolicy mamy firmę consultingową Valkir. Podaję od razu link to możesz sprawdzić sobie ich ofertę - Tutaj.
24.09.2016 00:10 #Ms Jackson
a moje pytanie kim jesteś konkretnie z zawodu ? bo jesli np chcesz podnieśc swoje kwalifikacje , a jestes np takim specjalistą jak fizjoterapeuta, czy logopeda , psycholog , to firma Soyer , która prowadzi szkolenia różnego rodzaju np integracja sensoryczna . Oczywiście firma organizuje tez kursy dla osób pracujących w kadrach . Najlepiej jak sobie wejdziesz na ich stronę i poczytasz .
20.01.2017 22:15 #milka1
Szkoła trenerów Ster oferuje ciekawa rozwiązania. Dzięki ich szkoleniom można bez problemu prowadzić kursy, szkolenia oraz nauczyć się pracy w grupie. Tutaj http://www.szkolatrenerow-ster.pl znajdziecie więcej informacji na ten temat. Warto tam sobie zerknąć.
REKLAMA
11.08.2017 22:32 #eka8
O rozwój osobisty warto zadbać już na etapie wyboru liceum. Warto bowiem decydować się na szkoły, które mają nowatorskie metody nauczania. W ten sposób nauka nie jest nudna i wiele można zyskać.
15.08.2017 13:33 #Elma
na etapie wyboru liceum zgadza się , ale potem i na etapie wyboru studiów , które często jak sie okazuje bywają nietrafione niestety . U mnie na szczescie kierunek , który obie wybrałam okazał się dobrym wyborem . Jestem fizjoterapeutą i pracuję z różnymi grupami , m.in z dziećmi . I to co mnie rozwija to róznego rodzaju kursy . Jak ktoś zastanawia się nad jakimś takim rozwojem to z czystym sumieniem ogę polecić kursy z firmy szkoleniowej Soyer . Jestem tutaj po kursie szkoleniu terapii ręki . Mam dzięki temu szkoleniu certyfikat i uprawnienia
17.08.2017 10:20 #Daria29
Ja zaczęłam od czytania książek o motywacji
29.08.2017 21:22 #Justynka
ja również zaczęłam od czytania książek . A co do firmy szkoleniowej Soyer to byłam na kilku szkoleniach . M.in kinezjologia edukacyjna .
30.08.2017 08:38 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
31.08.2017 14:50 Marcel2
Bardzo ciekawym szkoleniem jest trening mindfulness. Wszystkie informacje znajdziesz na strona internetowa . To nauka bardzo cennych umiejętności, przydatnych w pracy i w życiu osobistym. Od technik panowania nad stresem, po rozwój inteligencji emocjonalnej.
31.08.2017 15:02 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
09.09.2017 20:01 #Sylwiaz
Możesz iść na sesje indywidualne do Pani Tatiany Andrzejewskiej, która przyjmuje w kolektywie Psychologgia. Bardzo dobra Zen Coach, polecam
08.10.2017 22:50 #iwona4
Grupa Most Wanted ma wiele ciekawych szkoleń w Warszawie. Sprawdźcie sobie co oferują. Tematyk jest bardzo przydatna. Można przygotować się do zmian w prawie, szczególnie w obszarze kadr. Poza tym wydarzenie HR na szpilkach, które organizowane jest cyklicznie na pewno wielu kobietom przypadnie do gustu.
08.04.2018 21:27 #Sebastian Radzik
Przed podjęciem decyzji co wybrać, warto zapoznać się z ofertą Delta Training z Warszawy deltatraining.pl/rozwoj-osobisty/ Te szkolenia to bardzo dobra inwestycja w siebie i na pewno duży atut w CV.
REKLAMA
09.04.2018 09:05 #Lars Uvencback Moelken
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
19.07.2018 14:04 #Kamilka75
Warto zrobić reach clp szkolenie . Dokładniej dotyczy ono ochrony środowiska i postępowania według przepisów ustaw. W dzisiejszym świecie należy wiedzieć cokolwiek o tym zagadnieniu. Ochrona natury i segregowanie śmieci to przecież nasza codzienność.
19.07.2018 14:37 #syfff reklamaa
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
26.10.2018 15:10 #maria4589
Bardzo dobrą ofertę i dobre podejście ma Setman właściwy człowiek na właściwym miejscu! Ja sobie wyjątkowo nie radziłam w życiu, najpierw mi się związek rozpadł a potem mąż odszedł do młodszej. Gdyby nie metoda pana Andrzeja jego szkolenie porady to pewnie bym wylądowała na kozetce u psychoterapeuty.
12.07.2019 12:53 #Adas
Najwazniejsze to podejmowac decyzje, zreszta obczajcie sobie ten link to sie dowiecie
Zarzadzanie zasobami ludzkimi

854/3969 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Szukasz bezpłatnych szkoleń? Zajmujemy się rekrutacją na bezpłatne kursy: - językowe - komputerowe - informatyczne - aktywizacje zawodowe (zdobywasz zawód + staż) Bądź na bieżąco i polub nas na Facebook'u: https://www.facebook.com/szkolimyzadarmo/ Wejdź na naszą stronę i zaznacz co Cię interesuje - kiedy pojawi się projekt skontaktujemy się z Toba! https://www.szkolimyzadarmo.pl/ W razie pytań zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@szkolimyzadarmo.pl Pozdrawiamy, Zespół Szkolimyzadarmo.pl

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części 505-529-328

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM GARAŻ MUROWANY PRZY ULICY ŁABISZYŃSKIEJ 19 ,O POWIERZCHNI 16,1 M2,TEL 600 870 919

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki na Twoje projekty. Jestem osobą fizyczną, która chce udzielać pożyczek (od 5 000 do 25 000 000 EUR) wszystkim osobom, które są w stanie spełnić warunki mojej oferty. Odsetki wynoszą 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów w ciągu maksymalnie 48 godzin. E-mail: kimdescamper@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - przedsprzedaż