REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do Poli i Kotkii!

# martyna

29.04.2003 11:12

Odpisałam w wątku Woman Sport Białołęka! Dajcie znak!

 Kotka

29.04.2003 13:39

Ja bardzo chętnie tę 21.00 w piątek, ale pewnie w ten najbliższy się nie uda, bo to długi weekend :)
Ale może wybierzemy się na majówkę rowerami do klubu Dziki? Trasa akurat na wiosenny rozruch, a piwko dobre na pogadanie.

# Kotkaa

29.04.2003 14:07

Zapomniałam napisać, że pod moim stałym nickiem jest telefon...

REKLAMA

 książkowa

29.04.2003 14:23

dziewczyny, można dołączyć? i na basen o 21 i piwko rowerowe? oczywiście jeżeli odmówicie to ja bez urazy

 Ham

29.04.2003 15:23

Miau.

# martyna

29.04.2003 16:06

Tak, w ten piątek to nie, ale możnaby spróbować się zgrać na początku przyszłego tygodnia (w poniedziałek?) i pojść się zapisać i zapłacić. Poczekajmy jeszcze czy się Pola odezwie. Książkowa, myślę, że tak.
A na piwko to ja nie, bo wyjeżdżam, no i nie mam roweru. Więc jedźcie same.

REKLAMA

# pola

05.05.2003 19:18

Do Martyny i Kotki!
Teraz ja miałam przerwę. JUż nawet myślałam, że nici z tego. Ja jak najbardziej jestem za.Mam co prawda w czerwcu ze dwa piątki zajęte, ale od czegoś trzeba zacząć. Jak najbardziej jestem za, więc zgadzam się na ten piątek i na inne też. Ja podobnie jak Martyna- brak roweru. Basen-jestem na tak. MartynA! A Maximus jest naprawdę O.K??
Daj znak, czekam, pozdrawiam i dzięki za odzew.

# martyna

10.05.2003 11:13

Maximus jest OK, polecam. A tak swoją drogą wybieramy sie jak sójki za morze, nie? No więc podaję swój e-mail i proszę o pilny kontakt zainteresowane: misso@gazeta.pl. Pozdrawiam.

# martyna

10.05.2003 11:19

Widzę, że Pola pojechała do Łodzi, więc szybko nie odpowie... Polu, wracaj!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe