REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczgo milczy radna POLIT.???

# SOCJOLOG

09.09.2005 15:50

Milczy bo myśli,żeprzechytrzy wyborców.
Boi się,że odezwie się internautka"NAUCZYCIELKA" autorka postu RADNA POLIT -WĘDROWNICZKA. Pani POLIT chce przechytrzyć wyborców.Proponuję przeczytać cytowany wyżej post z dnia 07 września 2005 roku.

# Nauczycielka

09.09.2005 19:49

Milczy i dobrze. może resztki sumienia i uczciwości w niej pozostały.Głowę pani radna i jej podobni powinni posypać popiołem.

# MORALIZATORKA

09.09.2005 20:03

Należy przytoczyć starą chińską mądrość :"NIGDY NIE WIERZ ZDRAJCY -NAWET GDY SIĘ ŁASI -TO I TAK UGRYZIE RĘKĘ ,KTÓRA MU DAJE CHLEB. KIEDY TO ZROBI JEST TO TYLKO KWESTIA CZASU."

REKLAMA

# Sąsiad

09.09.2005 20:07

WSTYD,WSTYD,WSTYD NIC DODAĆ WIĘCEJ .HAŃBA.

# Ostrożna

10.09.2005 15:21

Zdrajca zawsze wbije nóż w plecy sojemu przyjacielowi i dobroczyńcy-taką ma naturę.Rozmawiając ze zdrajcami /a jest ich wielu/ ,należy za plecami mieć ścianę.

# KATOLICZKA

10.09.2005 15:46

Radna Polit milczy jak podobni do niej pokrętni białołęccy samorządowcy mający w niecenzuralnym miejscu przyjaciół, wyborców,znajomych,sąsiadów itp.Łudzą się , żę kolejny raz oszukają naiwnych i łatwowiernych ludzi.Łamią przykazania Boże,myśląc tylko o czubku własnego nosa.

REKLAMA

# Obserwatorka Kasia

10.09.2005 15:52

A mnie tam żal naszych Pań radnych.Z takim wdziękiem obiecują,mróżą oczka i kłamią.Nawet rumieniec na ich twarzy się nie pojawia.

# Marzena

10.09.2005 16:11

Lepiej milcz kobieto skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia.

# Obserwatorka Kasia

11.09.2005 16:04

Wyszło szydło z worka,nasze Panie radne Agnieszka i Lidia pokazały ludziom swe obłudne oblicza.Gdzie te wspaniałe dziewczyny się wyprowadzą,kogo teraz będą mamić i oszukiwać??? Poczekamy zobaczymy.

REKLAMA

# KINOMAN

11.09.2005 16:34

"Obserwatorko Kasiu",czy przypadkiem wiesz gdzie się skryły nasze wzorce moralne,nasze wielce szlachetne radne.Pragnę je zobaczyć i posłuchać kolejnych bajerów. Zaoszczędzę na bilecie do kina.Może to być tragikomedia.,z zadatkami do nominacji do nagrody Oscara.Wprawdzie aktoreczki nędzne ale za to jaka mistrzowska perfidia ,obłuda i zakłamanie.

# POLONISTKA

12.09.2005 10:31

Milczcie nasze wybranki Lidio Polit,Agnieszko Dudkiewicz i pozostałe też.Dość kłamstw,zejdżcie wyborcom z oczu.Wyborcom należy się odpoczynek od waszej obecności.

# Caruso

13.09.2005 08:48

Usta milczą dusza śpiewa/śpiewa ale do mamony/

REKLAMA

# aromatolog

13.09.2005 13:39

A feee.Smrodek obłudy się rozchodzi od naszych wybrańców.Trzeba zatkać nos.

# POLONISTKA

13.09.2005 13:49

To jest SMRÓD,a nie smrodek nie wiadomo czy wytrzymają uczniowie.

# Lidia Polit

13.09.2005 20:11

Hmm..dawno tu nie zaglądałam ale jestem przerażona co tez jeszcze zdoła ten i ów na moj temat wykoncypowac. Dziwi mnie , że nikt nie ma odwagi mili Państwo podpisać się z imienia i nazwiska. Ktoś z Kowalczyka, napisał, że wyprowadziłam się w nieznanym kierunku- to też dziwne, bo pewnie ten Pan lub Pani tak interesuje się sprawami Stowarzyszenia. Wszyscy wiedzą, gdzie mieszkam i na jakich zasadach zmieniłam miejsce zamieszkania. Niedoinformowanym polecam lekturę mojego oświadczenia majątkowego, dostępnego na stronach dzielnicy.Zainteresowani wiedzą, gdzie przebywam i jak do mnie dotrzec.
Zyczę wszystkim Wyborcom, żeby osoba ,na ktorą głosowali w taki sposob ich reprezentowała, nie mam sobie nic do zarzucenia, bo sumiennie wywiązuję się z obowiązków. Jeśli ktos ma zarzuty, proszę mi wyliczyć na jakim spotkaniu nie byłam, jakiego urzędu nie odwiedziłam, z kim nie porozmawiałam, żeby wypełnic swoj mandat. Niestety, mocy spawczych ponadludzkich nie mam. Mogę jedynie działać w myśl prawa i procedur administracyjnych. Układami też się brzydzę. Należy jedynie ubolewac, że wiele osob potrafi tylko krytykowac ,a sami nie mają czasu nawet na zainteresowanie się chocby lektura protokołów z sesji Rady dzielnicy, zobaczyliby, że nie milczę i nie otrzymuję diety za podpisanie listy.
A swoją drogą , nie zamierzam się nikomu tłumaczyc ze swoich przekonan politycznych czy tez posiadania , bądź nie sumienia, to sprawa mojej wiary i mojego honoru, więc za zbytnią troskliwość dziękuję. Lecz wiadomo przecież, że belki w swoim oku się nie widzi, a dostrzega drzazgę w oku bliźnich.
Jedno mnie zaskoczyło, że rzekomo prowadzę jakies rozmowy, nie wiedziałam, że lunatykuję i przez sen z kimś cos knuję!!!Niedługo się okaże, że jestem w ciąży i wszyscy na forum będą wiedzieć, oprócz mnie-śmiechu warta taka troskliwość, Szanowni Forumowicze.
A tak na zakończenie, chyba zaczynam żałować, że Rodzice nie wychowali mnie na egoistkę ale nauczyli pomagania ludziom- chyba lepiej gdybym pilnowała swoich spraw. Dziś przynajmniej nie wypisywano by takich dyrdymałów.
Znam swoją wartość i przede wszystkim jestem człowiekiem, ktory ma wolna wolę, nie pozwolę się wtłoczyć w jakąś ideologię. Jako wolny człowiek sama decyduję o tym, w jakim ugrupowaniu jestem. Dziś hołdujecie Państwo PiS-owcom, Platformie-pokażcie choć jednego ich członka, ktory nie zmienił ugrupowania!!!!
I na koniec odpowiem na głowne pytanie- Dlaczego milczę??
Milcze, bo najzwyczajniej w świecie pracuję, a nie teoretyzuję. Zapraszam więc Państwa do pomocy i do współpracy, a potem do krytyki dopiero-tylko uprzedzam, że moj dzień pracy zaczyna się o 6 rano a kończy o 22 i nie ma w grafiku miejsca na sprawy prywatne. Jeśli tego mi zazdrościcie, współczuję.
z poważaniem
Lidia Polit
P.S Dla wszystkich Państwa nadal funkcjonuje moja poczta : lidiapolit@wp.pl - pragnę jedynie zaznaczyć, że w korespondencji nawet elektronicznej obowiązują pewne zasady, więc mam nadzieję, że nadawcy się podpiszą. Za ten akt odwagi z góry dziękuję.

REKLAMA

# Nauczycielka

14.09.2005 08:57

Szanowna Pani Lidio mam pytanie w jaki sposób pomaga Pani LUDZIOM z Kowalczyka .Chyba we śnie wtedy gdy Pani ma dobre samopoczucie,żę udało się omamić kolejnych naiwnych.Zgadzam się,że egoizmu się nie dziedziczy jest to cecha małych ludzi/ich charakteru./.A swoją drogą wiele miesięcy temu widziano Panią na Kowalczyka.Mnie mieszkańca Kowalczyka potraktowała Pani instrumentalnie.Ja idziesiątki moich znajomych byliśmy potrzebni przed wyborami/skończyło się na Pani obiecankach/.WSTYD.

# Obiektywna

14.09.2005 09:08

Z jednym należy się zgodzić z tego co napisała pani Polit,że podobni do niej pokrętni ludzie są także w innych niż SDPL partiach.Pani Polit ale to nie jest żadne usprawiedliwienie.Ze swoimi małościami i wadami należy walczyć. Nad likwidacją własnych małości i podłości trzeba pracować.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

14.09.2005 11:16

''Pokazcie choc jednego czlonka''... !
Ou-a-a-a ! Goraaaaaco !!!
... ale dalej niestety czytamy:
''Mnie mieszkańca Kowalczyka potraktowała Pani instrumentalnie''
Chlod i w dodatku Milczenie...
No... tak sie nie postepuje z Elektoratem, Droga Pani...

REKLAMA

# maly z dzielnicy

14.09.2005 11:34

Wydaje mi sie, ze wszyscy maja tu cos do powiedzenia, a raczej do postekania i pomarudzenia, wezmy sie wszyscy za robote, to bedzie nam lepiej.
Na oltarzu mozna tylko dzielic, co z zakrystii doniesiono.
Tak sie zastanawiam, ile razy byli Ci "stekajacy" w biurze radnych dzielnicy, zeby swoimi spostrzezeniami lub postulatami, albo zwyklym zainteresowaniem dzielnica podzielic sie troska o "nasz wspolny dom"
Zacznijmy, prosze osady od siebie a potem kamieniujmy innych.
Dobra i rzetelna praca jeszcze nikomu nie zaszkodzila moi mili, wezmy sie zatem wszyscy, bez wyjatku, do pracy.

# Lidia Polit

14.09.2005 23:41

Wielce Szanowna Pani NAUCZYCIELKO , gratuluję wyboru nicka, nad wyraz ironiczny, wszak żeby nauczac innych, chyba trzeba samemu najpierw się dokształcić. Szkoda, że ma Pani braki w zakresie wiedzy w jaki sposob pomagam, pozwoli Pani, że te zaległości uzupełnię:
1. Dzięki moim działaniom 27.X.2003 roku SM " Brodno" podjęłoa uchwałę w której zapisano, że Mieszkańcy Kowalczyka, maja prawo pierwokupu po adaptacji zajmowanych lokali.
2. Rownież dzięki moim działaniom po wypowiedzeniu umowy zadłużonemu i niewypłacalnemu LOCARISOWI Spóldzielnia nie zaządała opróżnienia budynku i wyrzucenia ludzi na bruk.
3. I ja tez wychodziłam, że po 1 wrzesnia 2004 zostały uregulowane czynsze w budynku, wielu osobom zmniejszyły się stawki w stosunku do czasów LOCARISU.
4. To moje działania spowodowały, że w pażdzierniku 2004 Spółdzielnia "BRODNO" wystąpiła do wszystkich Mieszkańcow z propozycja adaptacji bloku na mieszkania z spółdzielczym własnościowym prawem do lokali.
5. W styczniu 2005, także w wyniku moich starań SM "BRODNO" zaproponowało adaptację i wykup mieszkań w cenie 1900 zł za m2-chodziło o budynek po tzw kapitalnym remoncie
6. W wyniku protestow Mieszkańców z powodu wygorowanej ceny , to znowu ja jako radna założyłam sprawę w prokuraturze w marcu 2005 roku przeciw SM "Brodno", i ja jej pilnowałam , gromadziłam materiały
7, To ja byłam u v-prezydenta Wawy Pana R. Draby i w Wydziale Spraw Lokalowych UM, zeby zapewnic Mieszkańcom Kowalczyka 1 pierwszeństwo przy wpisie na listę TBS-Ow, tak deklaracja Miasta obowiazuje ale nie wszyscy mieszkańcy spełniają wymogo co do zarobków.W wielu wypadkach były one zbyt wysokie i te osoby są dzis mieszkańcami Tarchomina .
8.To ja zaoferowałam wszelką pomoc osobom, ktore zdecyduja się na wpis na listę oczekujących na mieszkania socjalne, (oczywiscie przy wypełnianiu dokumentow) nie stosuję metod członków PiS-u, ktorzy załatwiają mieszkania matkom , a potem osiedlają tam po rozwodzie mężów- zainteresowani wiedzą w czym rzecz.
To tylko niektore działania, nie wymieniam setek pism, telefonow, spotkań ale na to wszystko mam argumenty na pismie i moge Pani okazać.
Co do moich wizyt na Kowalczyka, byłam ostatnio kilka dni temu i dość regularnie bywam, nie wiedziałam jednak, że Pani prowadzi księgę gości, prosze mnie zatem oświecić, następnym razem nie omieszkam się wpisać, może to się kiedys komus przyda. A co do potrzebności Pani , dziwne, że przez w sumie 5 lat zabiegań ani razu Pani się nie włączyła do pracy, bo gdyby Pani cokolwiek zrobiła w tej sprawie, nie byłaby Pani tak niedoinformowana. Przepraszam za brutalny ton ale sama Pani o taki się doprasza.
z pozdrowieniem
Lidia Polit
P.S. W kampanii nikomu nie obiecywałam, że dostanie cokolwiek za darmo, a tym bardziej, że załatwię cokolwiek innymi metodami niz procedury administracyjne, więc może Pani jest zawiedziona ale w układy nie wejdę za żadne skarby.

# RADNA POLIT DAŁA GŁOS

15.09.2005 13:11

Wreszcie odezwała się moja wybranka.Radna winna się dokształcać w wielu dziedzinach.Proponuję Pani Polit samodokształcanie w takich dziedzinach jak obiektywizm,skromość,pokora,szacunek dla drugiego człowieka.Niestety Panią cechuje buta ,pycha,snobizm,brak kompetencji i zarozumiałość.Zabieram pierwszy raz głos na tym forum i stwierdzam ,że niestety internauci mają rację.Mnie też Pani oszukała.Przykro bo tak dobrze się Pani zapowiadała,dużo Pani obiecywała na swoich dyżurach.Skończyło się na oszukańczych deklaracjach.

# Lidia Polit

15.09.2005 23:34

SZANOWNY PANIE!!!
Jesli Pan był na dyzurze, w co wątpię, to jedyne co mogłam Panu obiecać, to było napisanie arkusza interwencyjnego w przedstawionej sprawie. I to zrobiłam na pewno, natomiast załatwienie sprawy to już gestia Zarządu Dzielnicy, urzędników , Pańskiego jak się domyślam ukochanego Prezydenta stolicy i jego, bądź co bądź nieudolnych urzędników. I rzeczywiscie kompetencji w dziedzinie cudotworstwa nie mam, żeby zmusic ich do pracy i rzetelnego załatwiania spraw. Ja decyzji administracyjnych nie podejmuję. Bzdurne więc sa Pańskie zarzuty co do moich kompetencji lub ich braku.
Zapewne o wiele większe kompetencje maja Koleżanki i Koledzy Radni z innych ugrupowań, ktorzy mimo upływu 3 lat kadencji jeszcze nie zdołali zabrać głosu na sesji, a nawet na komisji, tylko podpisuja listę-no o nich Pan nic nie powie, bo nawet pewnie Pan nie słyszał, że istnieją.
Co do obiektywizmu i skromności, mnie ich nie brakuje i pozostałych cech tez, ale dla Pana widzę, to puste slogany. Pański styl wypowiedzi jest odrażający- tak na marginesie, to pies daje głos i Pan ze swoja mentalnością żywcem ze Stadionu X -lecia probuje pouczac innych???!! Pan wybaczy, ale śmiech na sali.
A tak na marginesie dodam, że Lidia Polit to nie hasło rolnicze i szacunek prosze, choc i to pojęcie Panu obce. Proponuję, żeby Pan przestał mierzyc innych swoją miara.
z poważaniem
Lidia Polit
P.S co do pychy, chyba powinnam ja odczuwac, w końcu tutaj poswięciliście Panstwo mojej skromnej osobie więcej miejsca niz czołowe dzienniki ogolnopolskie decyzji Cimoszewicza w/s kandydowania. Nadal zapraszam do merytorycznej dyskusji i mam nadzieję, że nie wstydzą się Państwo swoich imion i nazwisk???Byłabym wdzięczna , Gdybyście Państwo je ujawniali, ja swoich personaliow , jak widac się nie wstydzę.

# Nauczycielka

16.09.2005 09:54

Wielce szanowna Pani Polit posiadła Pani szczególny dar mówienia i pisania jednocześnie o wszystkim i o niczym/taki miszmasz/.Pisze także Pani manipulując postami internautów,którzy odkryli Pani podwójne oblicze.Czytając Pani post z dnia 14 września 2005 roku ,napisany o "godzinie duchów",opanował mnie dziki śmiech .Pisze Pani w stylu wielkiego egoistycznego narcyza JA TYLKO JA,JA.....Teraz rozumiem dlaczego ukrywa się Pani przed mieszkańcami Kowalczyka.Była Pani z nami gdy byliśmy potrzebni.Teraz wyszło szydło z worka ukazała się gorzka prawda.o egoistyczej osobowości.

# Nauczanie początkowe

16.09.2005 10:33

Tupet swoją drogą Pani radna Polit ma.Patrząc w oczy wyborcy KŁAMIE,a szczytem bezczelności ,są posty Pani radnej.Szkoda ,że nie napisała "JA POLIT TO BIAŁOŁĘKA".PRZYPOMINAM PANI POLIT O KONIECZNOŚCI USTAWICZNEGO SAMODOKSZTAŁCANIA.PANI LIDIO BYŁ taki król FRANCJI ,który podobnie myślał i mówił /JA LUDWIK TO FRANCJA/.Zalecam dalszą naukę,a będzie miała Pani szanse zmienić się.

# Karol z Kowalczyka.

16.09.2005 13:25

Pani Polit jakim prawem ,Pani jako osoba publiczna z naszego wyboru ,poucza wyborców.Przypominam ,że to Pani obowiązkiem jest dokonanie rozliczenia ze swojej działałności społecznej w tym i z popełnionych błędów przed elektoratem i ugrupowaniem politycznym dzięki ,któremu została Pani radną dzielnicy.Muszę z przykrością ,jako osoba apolityczna i bezpartyjna stwierdzić ,że obce dla naszej radnej są takie transcedentalne wartości jak lojalność,bezinteresowność,skromność,poszanowanie pracy innych ludzi.Wnioski powinna Pani sama wyciągnąć.Życzę udanych autoreleksji.

# UCZENNICA LO

16.09.2005 14:18

ZASTANÓW SIĘ -"KAROLU Z KOWACZYKA"ORAZ INTERNAUTO -"NAUCZANIE POCZĄTKOWE "DO KOGO PISZECIE.PANI RADNA I TAK Z TEGO NIC NIE ZROZUMIE A BIDULA UZNA ,ŻE JEST TAK BARDZO POPULARNA I PĘKNIE Z DUMY."NAUCZUCIELKO","POLONISTKO" MACIE RACJĘ I NIE WIŃCIE SIĘ,ŻE POPEŁNILIŚCIE BŁĄD ,GŁOSUĄC NA PANIĄ POLIT I PODOBNE DO NIEJ OSOBY.CI BEZWZGLĘDNI KARIEROWICZE-MYŚLĄ TYLKO O SOBIE,A PONADTO DOBRZE MASKUJĄ SWÓJ WREDNY CHARAKTER.TAKI BRUTALNY JEST ŚWIAT.

# Też polonistka

16.09.2005 17:42

Pojęcia obce Pani Lidii Polit-radnej dzielnicy/nikt dokładnie nie wie z jakiego ugrupowania kiedyś SLD,póżniej SDPL aktualnie kolaboracja z PO ,a jutro zobaczymy....../to np.lojalność,bezinteresowna życzliwość,skromność,wrażliwość,honor.Ciekawa jestem jakie wzorce osobowe przekazuje młodzieży Ten wybitny samorządowiec i polonistka oraz wychowawca naszej młodzieży.

# J-23

17.09.2005 13:52

KATOLICZKO !!! Czyż nie jest powiedziane w Piśmie Świętym aby wybaczać.Czy nie wiesz, że jeśli kto popełni grzech to powinnaś mu to powiedzieć prosto w oczy?
A co TY zrobiłaś dla mieszkańców Białołęki??? Znasz pewnie przypowieść o tych co chcieli jawnogrzesznicę kamionować!!!
Nie mnie sądzić Panią Polit.
Tak się składa, że przez 4 lata uczyła mojego syna i zaowocowało to tym, że teraz mam studenta 4 roku prawa !!!
Jeszcze raz apeluję do WAS KRYTYKANCI I KRZYKACZE !!!
Zacznijcie robić byle co, byleby zrobić coś pożytecznego dla innych, a nie tylko pyszczyć bez potrzeby!!!
Nie było 14 odważnych do odwołania radnych, więc m... w kubeł i bulgotać!!!!
Zobaczymy ilu z WAS pójdzie na wybory ????

# slownik

18.09.2005 10:24

'transcedentalne wartości jak lojalność,bezinteresowność,skromność,poszanowanie pracy innych ludzi.'
Transcendentalny - wykraczajacy poza obszar poznania podmiotu
znaczy niedostepne mam wartosci?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.09.2005 10:41

...oj wez sie i nie przyp...dalaj, dobra !
To niezle brzmi.
Poza tym wprowadza do charakterystyki postaci klimat przymglonej artystycznej tajemniczosci. Czyz nie ? A to rajcuje i kreci... Wyobraz sobie, ze aby dobrze zrozumiec swoja Radna zaczynasz pic, albo skrecasz cos mocniejszego z wlasnej uprawy... Jeden lyk, dwa sztachy i...
A coz to za uczciwa i bezinteresowana kobieta ta nasza Radna ! Kocha wszystkich ludzi z Kowalczyka i jest taka uczciwa ! Aaaa... Aaaa... Aaaa... Aaaa... Aaaa...
Inny Swiat !
I kumasz baze i przezywasz to i jestes szczesliwy ... Tak?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024