REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dlaczego zawyły syreny ?

# Paweł

01.04.2005 14:56

Dlaczego zawyły syreny ? jest godzina 14.55 i w tej chwili wyją syreny ? czy słyszycie ? dlaczego ?

 Rudolf

01.04.2005 18:09

U mnie na Tarchominie nic nie wyło?? Raczej bym słyszał, jakby coś wyło, bo nietrudno nie usłyszeć takiego wycia.

# tomaszkiewicz

01.04.2005 19:01

prawdopodobnie trening przed...............

REKLAMA

# M.

01.04.2005 19:06

trochę się kolega Rudolf zamotał, ale co tam, standardzik..:P

# Paweł

01.04.2005 21:02

To właśnie na Tarchominie wyło.

# mieszkanka z Picassa

02.04.2005 00:52

Byłam akurat z dzieckiem na spacerze miedzy blokali na Picassa i wyły. Miałam wrażenie jakby była umieszczona na bloku. Moze jakaś próba ich sprawności?

REKLAMA

# M.

02.04.2005 14:21

Mieszkankoo z Picassa, ja również jestem z Picassa ( nie byłem na Tarchominie o 14:55) i wiem, że na bloku nr 3, PICASSA 3 jest syrena dla okolicy.....a dlaczego wyli to nie wiem.......

# wyjec pospolity

03.04.2005 12:36

Wyli do księżyca

# Maxu

04.04.2005 18:28

A ja wiem :D Byłem właśnie na kursie na karte motorowerową i nam Pan policjant powiedział że to był alarm przeciwpożarowy, bo ktoś sobie jaja zrobił (ale co dokładnie to nie mam pojęcia). A te syreny to i tak są góno warte za przeproszeniem, bo np. na świderskiej i pancera ledwo co słychać. Na Picassa żeczywiście jest syrena (nawet ją widać, taki kołek na dachu zielonego bloku), jest też na Strumykowej na gimnazjum i jest też na Antalla.
A tak prawde mówiąc to te syreny powinno się jakoś kontrolować gdzie słychać a gdzie nie, bo u mnie w STUDNIO na Świderskiej było ciho jak nigdy jedynie jakieś brzęczenie lekkie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe