REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bemowo

REKLAMA

# Parzystoniekopytne

15.08.2020 10:53

Ci mieszkańcy to są jakieś cioty. Zamiast wylewać swoje żale na pejs-zbukach powinni pójść otworzyć furtki, wywalić kartki (nieestetyczne , swoją drogą) informujące o zamknięciu (nielegalnym), i po ptokach. Niech stare kwoki lecą na skargę gdzie chcą.

# gość

15.08.2020 13:12

Jako pierwsze o sprawie informowało Radio Kolor i to miesiąc temu

# rebelllion

17.08.2020 10:04

Tutaj macie ten swoj wirus. Chyba juz tylko oplacani autorzy artykulow i dzadki bydujace swiatopoglsd na tym co uslysza w tv wierza w wirusa.
m.youtube.com/watch?v=PMovDXIDxsE

# Wwa

17.08.2020 10:14

Bez napinania się, problem jest. Z deweloperskich enklaw gdzie tylko beton i nic więcej nastąpił najazd - dosłownie- na place zabaw i boiska zorganizowane w starych osiedlach. Mieszkańców to wk......... nie dość, że kosztuje utrzymanie to jeszcze dodatkowy hałas, syf i kreci się mnóstwo zbytecznych osobników niekoniecznie kulturalnych.

# Anatol

18.08.2020 20:51

#rebelllion napisał(a) 17.08.2020 10:04
Tutaj macie ten swoj wirus. Chyba juz tylko oplacani autorzy artykulow i dzadki bydujace swiatopoglsd na tym co uslysza w tv wierza w wirusa.

Jasne tumanie, setki tysięcy osób na świecie zmarło sobie bo tak chcieli. Lecz się na głowę.

REKLAMA

# Do@anatol

20.08.2020 08:41

jasne to jest to że umarli bo byli słabi. Nie dbali o odpowiednią jak to się w wojsku mówiło tężyznę fizyczną. Do tego dochodzą różne po drodze łapane choroby współistniejące oraz infekcje. Popatrz jak wyglądają dzieci, które widzisz na basenach tudzież morzem? Tak, otyłość jest choroba współistniejącą...masz jeszcze coś do dodania? Jeżeli nie to zamknij się w swoich czterech ścianach i nie wychodzi bo się zarazisz. Zadaj sobie tylko jedno pytanie: jak długo zamierzasz być zesranym przed tym wirusem?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA