REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# Erwin

10.03.2021 17:32

Za to gorliwie zamykają go na noc, tak samo jak pobliski park Jarnuszkiewicza. To po co ten monitoring, ja się pytam?
Poza tym chuligani i tak tam wejdą, bo płot niski. Wchodzili chlać przez cały remont, wiem bo widzę park przez okno.

# PolakRobak

10.03.2021 19:58

DUPENCJĘ WYPNIJ I RÓB POD SIEBIE

# Wredny Kocur

12.03.2021 17:16

Obadaliśmy ten park po zmroku i jest FATALNIE. Klosze lamp wyglądały durno gdy nie świeciły, za to gdy świecą, to już załamanie. Świecą jak reflektory - skupionym, wąskim kątem oświetlając nierównomiernie podłoże. Oświetlenie takie powoduje, że wariuje akomodacja oka - albo widzimy ciemnicę dookoła, albo coś dookoła, a lampy walą po gałach. Czemu nie zastosowano oświetlenia dookólnego w miejscach, gdzie tuż obok znajduje się zieleń - teraz ginąca w mroku, a szerokokątnego tam, gdzie jest pusto, by alejki oświetlić równomiernie?
Ławki to każda osoba, która kiedyś robiła przetargi wie, że są absolutnie najtańszym modelem ławki parkowej metalowo-drewnianej. Długo nie pożyją, bo taniej naprawdę się nie dało. Są niewygodne w ciul i czemu, u diabła, nie są to osobne ławeczki w formacie np zamiennie 2 i 4 osobowe, tylko jakieś długie w ciul pasy startowe?
Czemu amfiteatr nie jest zadaszony i jest nieoświetlony?!?
Czemu przeważająca większość ławek w amfiteatrze nie ma oparć??
Czemu przy amfiteatrze nie ma rozdzielni do podpięcia urządzeń elektrycznych? Deklamacji wierszy i acapella się spodziewacie?
Gdzie jest kibel??
Co za czub zaprojektował te idiotyczne barierki przy najazdach [zresztą za niskich i za krótkich!] dla desek? można się o nie zabić, a wyglądają jak wieże orthank, czy mordoru.
Co to za nawierzchnia w "skateparku"? Rozumiem, że to do łyżew jest?
Co to za jakieś pałąki nad alejką od strony Perzyńskiego?
Kto stwierdził, że wyeksponowanie koszy na śmiecie, umiejscawiając je na samym środku placyku tuż przy wejściu, to estetyczny, miły oku i zmysłowi powonienia pomysł?
Co to za zagajnik bez ładu, składu i żadnej alejki pomiędzy nasadzeniami od zachodniej strony?
Do Jarnuszkiewicza mam TYLKO jedną uwagę - wloty koszy są z niezaokrąglonej blachy! O ostre i nawet nieoszlifowane krawędzie można rękę rozciąć jak nożem! Opamiętajcie się! Będzie z tego tragedia kiedyś. Koszom w Herberta się nie przyglądałem z bliska, bo zniesmaczeni i wk*** opuściliśmy go byle szybciej.

REKLAMA

# Dariusz Nowak

12.03.2021 22:31

Wredny Kocurze, park Jarnuszkiewicza w pytkę, ale temperatura barwowa latarni jak na parkingu przed Tesco, nie pasuje do parku ani trochę.

# Lesio

10.06.2021 15:56

Wredny Kocurze.
Masz dużo uwag wg własnego widzimisię. Niektóre bezsensu. Ale gdzie byłeś jak odbywały sie spotkania z mieszkańcami którzy przekazywali swoje uwagi, pomysły i propozycje jak ma wyglądać park i jakiego chcą mieszkańcy. Więc po co teraz to krytykanctwo. Na wiele twoich bezsensownych pytań i stwierdzeń bym odpowiedział od razu ale nie chce wdawać się w te głupie wywody.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA