REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dieta online

02.08.2019 10:49 #Marcella
Hej. Mam pytanie do Was - korzystaliście może z jakichś diet dostępnych online? Bo zastanawiam się, czy jest sens samej próbować dobrać sobie dietę, czy może lepiej skorzystać z konsultacji. Zaciekawiła mnie na przykład oferta na michalwrzosek.pl i w porównaniu z tymi, które wcześniej oglądałam to niezła cena.
02.08.2019 12:14 #opalenko
kiepska propozycja, nie polecam
03.08.2019 20:29 Karola12
Up
też się nad tym zastanawiałam
04.08.2019 23:22 #ewelineeeeeee
srania po tej diecie dostałam
05.08.2019 11:41 Nielatający
Dieta jak dieta, żadnych rewelacji. No, ale samą dietą nie odmieni się swojego życia. Trzeba też ćwiczyć i odpowiednio się suplementować. Warto więc zobaczyć http://vanefist-neo.com/, który jest tabletkami musującymi do picia, na odchudzanie.
REKLAMA
27.11.2019 13:13 #zstom
najlepiej zrezygnować ze sztucznie słodzonych napojów z chemią, dobrym zamiennikiem jest naturalna lemoniada http://beelemon.pl/
09.02.2020 20:23 agaxx
Ja nie korzystałam z żadnej diety tylko z porad https://www. marbo-sport.pl /Orbitrek-jak-cwiczyc- zeby-schudnac- cinfo-pol- 150.html. Wprawdzie ograniczyłam nieco kalorie, a efekty są widoczne - 1,5 kg od Nowego Roku.
11.02.2020 13:37 TPS2020
http://trener-personalny-szczecin.pl Pamiętajcie, że ułożenie diety nie jest wcale takie trudne jak się wydaje. Liczy się głównie bilans kaloryczny. Dopiero później rzeczy prozdrowotne.
11.02.2020 14:43 #gość
ja tam zamowiłam pudełka od wygodnadieta, codziennie świeże jedzonko na mnie czeka i sie nie martwie ukladaniem jakiejs diety.
12.02.2020 15:29 kamil1
znalazlem dietetyk online przez internet, raz skorzystalem i wszystko spoko, przelew na konto, kilka wersji diet na mailu, git
REKLAMA
13.02.2020 11:43 #Kiera
Ja jakoś nie jestem przekonana do takiej formy diety. Chyba wolę osobiście spotkać się z dietetykiem czy innym specjalistą od żywienia.
14.02.2020 13:08 #bojad
poecam wygodną dietę, naprawde smaczne maja osiłki i ja schudłam z nimi 5kg już bez wyrzeczeń
17.02.2020 01:49 Kolorowa158
W prosty sposób można znaleźć dobrany do swoich preferencji catering dietetyczny dzięki porównywarce napudelkach.pl/warszawa A jak widać, w Warszawie nie brakuje ofert.
wpis modyfikowany 2 razy, 17.02.2020 01:52 
20.02.2020 08:21 #gosc
ja zamawiam od wygodnadieta, jedzenie codziennie na czas bez martwienia sie co mam ugotowac badz ze musze zrobic zakupy. maja smacznie dania, dobrze doprawione. polecam!
24.02.2020 09:50 #Doris
dla mnie bardzo smacznym cateringiem jest wygodnadieta, juz od jakiegosc czasu zamawiam od nich i codziennie jestem zadowolona :)
REKLAMA
24.02.2020 11:21 millionreasons
Ja jednak wolę pójść do dietetyka.

10/1349 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 Pilna oferta pożyczki bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz uzyskać kredyt na projekt zmiany samochodu lub wybudować dom, oferuję szansę na specjalne kredyty według oprocentowania 2%. Kontakt mailowy: rosedupenn@gmail.com

Nieruchomości
 Skuteczna sprzedaż nieruchomości. Pomoc przy skompletowaniu dokumentów. Kompleksowa usługa. Biuro w centrum na osiedlu Żelazna Brama: ul. Krochmalna 32, parter część usługowa. Rejon działania: cała Warszawa i najbliższa okolica. Zapraszam do skorzystania z usługi. Tel. 662-656-930, biuro@terranum.pl

Usługi transportowe
 Bus z Warszawy do Belgii Holandii Niemiec środa piątek sobota niedziela Maxim Transport oferuje transport od drzwi do drzwi komfortowym busem marki Mercedes. W załodze dwóch kierowców. Pojazdy wyposażone są w wygodne siedzenia, klimatyzację, sprzęt audio oraz przestronne luki bagażowe. WYJAZDY Z POLSKI: ŚRODA, PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA WYJAZDY Z BELGII / HOLANDII / NIEMIEC: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA Zadzwoń do nas i zamów termin wyjazdu odpowiedni dla siebie: +48 608 835 822

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Szukam pana w celu spotkan najlepiej na juz ! Samotna 27lat nick anastazja2020 w serwisie https://mysweetboobs.pl Tylko +21lat nie szukam młodszych prosze nie probowac oszukiwac

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA