REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.02.2021 13:57 #apostat
"... 22 stycznia 2020 roku odbył się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dwóch działek przy ulicy Politechnicznej o łącznej powierzchni prawie 1,3 ha. - Każdy zainteresowany mógł stanąć do przetargu. ..."

Oczywiście każdy zainteresowany mógł stanąć...
Wcale mnie nie dziwi, ze kościół "wygrał" i żaden developer nie był zainteresowany...
A już najbardziej mnie nie dziwi, że ten biedny kościół, który żebrze i żeruje na najbiedniejszych, stać na działkę... za gotówkę!
Przypominam tylko, że kościół w PL podlega Watykanowi. Czyli kolejne hektary Polski trafiły w ręce obcego państwa. Czyli pis kłamał, że nie pozwoli na grabienie polskiej ziemi przez obce państwa.
11.02.2021 14:26 #Namach
Wypierd.... z tym kościołem! Jabłonna to nie bastion pisowskiego moherowego Ciemnogrodu że koleją taką budę chcecie to stawiać... Jedna taka buda już stoi wiec na ch... komu druga potrzebna jak i tak nikt do nie nie przychodzi! J.... PISOWSKI MOHEROWY KOŚCIOŁ gdzie pisowski moher udaje że się modli, władza udaje że jest pobożnie świętojebliwa a rydzyk udaje że jest bożym kapłanem ŻENADA!!!... A faszysta stoi na czele tego burdelu PIER.... TAKI KOŚCIÓŁ
12.02.2021 11:30 #Madbutcher
Z wielką przyjemnością przeczytałem powyższe komentarze. Uwielbiam obserwować, jak się żyłka napina wszelkiej maści lewactwu, postępakom i całej reszcie lemingradu.
Proszę, pozżymajcie się jeszcze trochę, pokrzyczcie i zróbcie wielki hurr durr - jak będę miał gorszy dzień, to odnajdę ten artykuł i sobie poczytam na poprawę humoru.
12.02.2021 11:42 #Brawo PAN
Ostatnią rzeczą, którą potrzebuje Jabłonna, jest kościół. Po co tereny rekreacyjne, parki, miejsca zabaw dla dzieci czy choćby nowe osiedla. Najważniejszy jest kościół... Ciekawe kto do niego będzie chodził.
12.02.2021 12:54 #Namach
#Madbutcher napisał(a) 12.02.2021 11:30

Z wielką przyjemnością przeczytałem powyższe komentarze. Uwielbiam obserwować, jak się żyłka napina wszelkiej maści lewactwu, postępakom i całej reszcie lemingradu.
Proszę, pozżymajcie się jeszcze trochę, pokrzyczcie i zróbcie wielki hurr durr - jak będę miał gorszy dzień, to odnajdę ten artykuł i sobie poczytam na poprawę humoru.
nie pitol moherowy pisowski kołtunie że ciebie to nie rusza... haha Przyda ci się maść na ból d..y bo widzę dup.ko piecze Hahaha ***** *** i kler! HaHaha
14.02.2021 13:58 #Wredny Kocur
Zamiast marudzić, to ja bym się cieszył, że nie stanie tam meczet.
14.02.2021 22:17 #ettee
Jabłonnie to przede wszystkim potrzebna jest edukacja na wyższym poziomie. Brakuje porządnej Szkoły Podstawowej, dobrego Liceum. Edukacja, kultura i sztuka - to szansa na przetrwanie tych ciemnych lat.
18.02.2021 18:49 #mmmieszkaniec
Meczet już nie potrzebny. Wystarczy żyć w kraju pislamskim, gdzie kler ma swoje królestwo...
09.06.2021 09:13 #vkjdfsjdfoid730
Lepiej kościół z dużym zielonym terenem niż kolejne patoosiedle.
11.06.2021 11:22 #Kościół
#Namach napisał(a) 11.02.2021 14:26

Wypierd.... z tym kościołem! Jabłonna to nie bastion pisowskiego moherowego Ciemnogrodu że koleją taką budę chcecie to stawiać... Jedna taka buda już stoi wiec na ch... komu druga potrzebna jak i tak nikt do nie nie przychodzi! J.... PISOWSKI MOHEROWY KOŚCIOŁ gdzie pisowski moher udaje że się modli, władza udaje że jest pobożnie świętojebliwa a rydzyk udaje że jest bożym kapłanem ŻENADA!!!... A faszysta stoi na czele tego burdelu PIER.... TAKI KOŚCIÓŁ
Ja też cię pier...ę
REKLAMA
11.06.2021 11:24 #Kościół
#mmmieszkaniec napisał(a) 18.02.2021 18:49

Meczet już nie potrzebny. Wystarczy żyć w kraju pislamskim, gdzie kler ma swoje królestwo...
Jakież ty masz małe horyzonty dziecko

5/1680 

• Poleć
  • Polub Tu Legionowo
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Winter Sale do -60%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA