REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# iza

11.03.2020 08:50

standardowa procedura deweloperów - ściągnąć kasę, obiecać infrastrukturę a potem wykonanie infrastruktury przerzucić na miasto

# jan

11.03.2020 08:51

wina miasta, które wydaje pozwolenia na budowę na podstawie obietnic dewelopera

# nieladnie

12.03.2020 13:41

Czy to prawda, ze Unimax Development wybudowal Osiedle Piecyka na warszawskim targówku bez obiecanej drogi dojazdowej do osiedla?

REKLAMA

# Dziura na piecyka

12.03.2020 13:46

Tak, deweloperem tego osiedla jest Unimax Development. Szkoda tylko ze nikt nie przejmuje się tak naprawdę losem mieszkańców, a wszystko co robi urząd to robi na pokaz, efektów od roku nie ma żadnych.

# neutralny

12.03.2020 16:34

Urząd wydaje pozwolenie na budowę na osiedle mieszkaniowe nie myśląc jednocześnie o zapewnieniu dostępu mieszkańcom do podstawowych usług, instytucji, itp. Nie wspominam nawet o prozaicznych kwestiach, jak dojazd i dojście do budynków w cywilizowany sposób. Co się musi zmienić w tym kraju żeby unikać podobnych zdarzeń, których jest na pęczki?

# ghjk

12.03.2020 18:32

A nie jest tak, że deweloper sprzedając mieszkania klientom, obiecywał im wybudowanie tej drogi? Do kogo mają pretensje, do miasta?

REKLAMA

# VR15

12.03.2020 19:04

Unimax Development oraz Urząd Dzielnicy Targówek z wydziałem infrastruktury są tak samo winne. Deweloper jak nie musiał wydać pieniędzy to tego nie zrobił, ale Urzędnicy nie powinni do tego dopuścić! W tej chwili nie chcą się nawet spotkać z mieszkańcami..
Brawo dla Pana Kunowskiego

# Tim

13.03.2020 09:25

Dom Development, na Bródnie również zbudował osiedle Moderna bez zapisanej w umowach drogi dojazdowej i na razie nikt z tym nic nie za bardzo robi, oprócz samych mieszkańców Którzy rozpoczynają batalię sądową. Może warto również o tym napisać i to nagłośnić że duży deweloper też jest nierzetelny i łamie umowy.

# Avant

15.03.2020 21:03

Pozdrawiamy wszystkich i witamy w Avants Loan INC, Jesteśmy zespołem wsparcia finansowego, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej ilości narzędzi bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzane w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego złożenia wniosku. Oferujemy pożyczki od minimum 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z oprocentowaniem 3% w przystępnej cenie na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki. Celem Avant Group jest świadczenie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Ubieganie się o pożyczkę jest dla nas bezstresowe, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego procesu pożyczkowego {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com}
Dzięki Avant Personal i Businessloan możesz liczyć na dziedzictwo usług i niezawodność, które pomogą Ci zrealizować marzenie. Złóż wniosek i szybko podejmuj decyzję, nie przejmując się wynikiem kredytowym lub kryzysem finansowym, w którym się znalazłeś. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pożyczkę. Dziękuję Ci
Napisz do nas na adres: av_ant@outlook.com
Napisz do nas na avants.loan@gmail.com
Zadzwoń / Whatsapp +1 (409) 2062954
Z przyjemnością Ci pomożemy

REKLAMA

# Bruce Davids

16.03.2020 23:45

Witam wszystkich, czy obecnie znajdujecie się w poważnym kryzysie finansowym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy bank odrzucił cię i chcesz pożyczki, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Bez względu na sytuację finansową. Możemy zaoferować kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty prywatne i kredyty wyłącznie na cele edukacyjne.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz.
Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin.
Możemy pomóc Ci w pożyczce w wysokości od 5000 do 200 milionów USD w celu rozwiązania twoich problemów finansowych przy bardzo niskim 3% oprocentowaniu na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek w czasie trwania pożyczki po zabezpieczeniu z nami pożyczki. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie! Jeśli masz wątpliwości lub chcesz wyjaśnić, napisz do nas na adres
E-mail: ferratum.loans@gmail.com

# Asiak

19.12.2022 19:33

Najlepszy dewloper to http://deweloper.szczecin.pl/ - ma naprawde ciekawe apartamenty
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA