REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# księgowy

18.01.2017 12:12

Smog coraz większy , ale Centrum Kultury trzeba postawić w parku , na dodatek obok słabo wykorzystywanego amfiteatru.

# Erka

18.01.2017 18:46

Co ma smog do budynku? Przecież nie będzie ogrzewany kopciuchem? Co do amfiteatru to przydałby mu się poważny lifting. Siedziska stare, niewygodne, nie można zastosować fotelików stadionowych? Scena, zaplecze stare, z liszajami. Wejście obskurne... A planuje się tu występy pierwszel ligi, takiej Patrycji Kaas np.

# Mikipiki

19.01.2017 06:47

Innowacyjnosc i rozwoj po Polsku. Muzea pomniki i centra kultury a na wolskiej nie ma przejścia podziemnego dla osob niepelnosprawnych czy dla matek z dziecmi. Brak sciezek rowerowych,chodzniki wygladaja jak poligon ale centrum kultury musi byc. To jest jakis koszmar!

REKLAMA

# ŻelaznA

20.01.2017 23:16

=>Mikipiki
"Brak sciezek rowerowych,chodzniki wygladaja jak poligon ale centrum kultury musi byc. To jest jakis koszmar!"
Ten koszmar spowodowany jest przede wszystkim tym, że dawni właściciele odzyskali budynek przy ul. Działdowskiej, w którym mieścił się Dom Kultury. Nie ma się gdzie podziać. Władze zadecydowały więc o połączeniu tej instytucji z domem kultury na rogu Obozowej i Deotymy (też gnieździ się w starym ciasnym budynku) i wybudowaniu jednej wspólnej nowoczesnej siedziby.
Natomiast miejsce pod tę siedzibę faktycznie jest dyskusyjne. Dla mnie dyskusyjny jest też sam projekt budynku Wolskiego Centrum Kultury. Rampa saneczkowa? Otwarty dostęp do dachu budynku?! W szkołach też uczniowie mają wolny wstęp na dach? Będzie fajnie atrakcyjnie i nowocześnie... dopóki ktoś stamtąd nie zleci. Obym się mylił.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA