REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# lwo

08.11.2013 12:03

"Władze miasta wspierają deskorolkarzy użyczając im parking podziemny ratusza, jeśli podczas zawodów popsuje się pogoda."
uprawiałem w życiu kilka sportów i rzadko się zdarza, żeby władze tak wspierały niszowe dyscypliny - tak trzymać!

# sk8

09.11.2013 16:43

azyl dla dzieciaków które chcą wyjść z domu to jedno, ale na skateparku śmigają też młodzi prawnicy czy osoby robiące karierę w biznesie!
Skatepark - łączy ludzi!

# LS CS

10.11.2013 13:03

dobrze że mają takie miejsce - przynajmniej jakoś spędzają czas zamiast siedzieć pod blokami!

REKLAMA

# jagiellońska

10.11.2013 18:39

szczerze przyznam, że jestem jednym z tych dzieciaków które z różnych względów starają się spędzać jak najmniej czasu w domu.
Skatepark jestem jednym z miejsc gdzie mogę spotkać się ze znajomymi, wyszaleć po szkole i poznać ciekawych ludzi - od rówieśników aż po młodych prawników, ludzi pracujących w firmach eventowych itd.
Odrobina normalności.
Pozdrawiam!

# KaKa

12.11.2013 12:52

KKK = Kolejna Kompromitacja Koterii
Ratusz Warszawy słowami pani prezydent H.G-W. wycenił straty spowodowane przez część uczestników Marszu Niepodległości na 120 000,00 zł [sto dwadzieścia tysięcy] !!!
Przypomnę, że zniszczeniu uległo: samochody osobowe (tylko dwa?), tęcza, stróżówka ambasady, okna i szyby wystawowe, chodniki dla pieszych i drzewostan, wzniecano pożary, niszczono mienie i infrastrukturę, sprzęt interweniujących funkcjonariuszy, etc.
Jestem przekonany, że rzeczywiste koszty burd ulicznych, są bardziej zbliżone do kwoty 1 200 000,00 zł !!! Ciekawe jest, czy pani prezydent "zgubiła" jedno ZERO, czy to ona całkowicie kompromituje się podając za swoimi urzędnikami, tak nierzeczywiste i fałszywe wyliczenia.

# legionowianin81

13.11.2013 20:52

@KaKa
dziękujemy Ci za komentarz na temat
tymczasem życzę powodzenia wszystkim młodym ludziom którzy starają się coś zmienić działając głową zamiast rzucając kamieniami.

REKLAMA

 Reghart

21.11.2017 08:26

Ja też jężdże to ostatni mój zakup to http://fishskateboards.com/pl/20-longboardy i powiem że bardzo dobrze mi się sprawdza ta deska ostatnio ze znajomymi często jeździmy na różne skate parki.

# syfiassta reklama,

21.11.2017 09:29

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

# mieszkaniec99

10.11.2020 14:42

Dla zainteresowanych polecam sprawdzić https://kronos-shop.pl/pol_m_SKATING_DESKOROLKI_Deskorolki-Fiszki-229.html. Złapałem nową zajawkę. Czy możecie polecić jakieś fajne miejscówki?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy