REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

DEBILIZM nocną porą na Książkowej 7B

# Rysio.Ochucki

09.07.2005 11:35

Czy można zostawić psa na balkonie w słońcu i bez wody? Otóż można. Dzisiaj piękniutki dzień, a właściciele oczywiście wyjechali (pewnie nad wodę) a "piesek" siedzi i wyje niczym kojot do księżyca. Tak konkretnie to wył, bo z sił opadł o 8 rano (a zawodził od w pół do szóstej). Teraz po południu przynajmniej będzie miał cienia trochę.
Ale gdzieś pół godziny temu przyjechali "rangersi miejscy" (a jako że to parter to z tym psem można coś było zrobić), ale pewnie EKO PETROL zapetrolił ostro po piątkowym dyżurze i przysłali tylko zwykłych "rangersów" (znaczy strażników wiejskich bez lassa i innych pierdół haha)
I co? I nic... Notatka do dzielnicowego pitu litu, srutu tutu... A piesek siedzi dalej. Tylko co jeśli właściciele wyjechali na weekend? Po kolejnym dniu piesek będzie się nadawał już tylko chyba do kuchni koreańskiej
GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC!

# szuszi

09.07.2005 21:46

będzie HOT DOG albo kabanos

# kinio

10.07.2005 01:26

Psiarze to w ogóle ludzie totalnie zakręceni to na całym świecie. Wiem cos o tym, bo mieszkam w sąsiedztwie takich.

REKLAMA

# Piotr2

13.07.2005 14:02

Podobno psiarze zajadają psie gówno jak im się zróci uwagę żeby pieska nie wyprowadzali na trawnik osiedlowy czy miejski.
Zajadają żeby pokazać ,że to gówno jest ekologiczne. A ja słyszałem ,że od psiego gówna można nabawić się nieciekawych chorób.
Pozdrawiam z zasikanej psim moczem klatki schodowej i meiszkania na Książkowej. O zasikanych przez żadko wyprowadzane psy windach na moim osiedlu nie wspomnę. Jeden totalny smród. Dobrze sięczuą jedynie właściciele czworonogów.
Jestem za nałożeniem na psiarzy podatku specjalnego 500 zł/ rok od każdego kundla i innego psa w Warszawie.
Zobaczycie ,że zaraz połowa wyrzyci te kochane pieski do Wisły.

# hau hau

13.07.2005 14:12

@Piotr2,
Starałem się zrozumieć Twoją wypowiedź, ale za dużo w niej literówek i błędów ortograficznych i zrezygnowałem.
Ludzie to jednak straszni analfabeci.

# triggger

24.07.2005 23:23

Podatek to się powinno nakładać na debili którzy zamiast coś zrobić założą sobie internet i piszą powalone anonse w nadzieji, że ich ktoś zrozumie.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024