REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy Ostrowski zastąpi Smoczyńskiego???

# AGNES

10.07.2005 17:19

Najwyższa pora. Szczególnie po głośnej aferze z Królewskim Portem Żerań.Burmistrzami powinni być ludzie , którym nie zarzuca się popełnienia przestępstw/takie zarzuty min.burmstrzowi Smoczyńskiemu postawiła Komisja Rewizyjna Rady m.st. Warszawy/.Natomiast Rada m.st.Warszawy podjeła uchwałę o skierowaniu sprawy do Prokuratury.

# wiatr

10.07.2005 22:51

Dziecko drogie. Burmistrzami powinni byc przede wszystkim ludzie wykształceni i przebojowi. Burmistrz nie może bać się odezwać przy naczelniku czy dyrektorze szkoły, który jest od niego lepiej wykształcony, ma doświadczenie itp. Ostrowski nie ma kwalifikacji ani cech charakteru, aby piastować tę funkcję. Im szybciej ktoś go zastąpi tym lepiej dla niego i Białołęki.

# Uczciwa.

11.07.2005 12:12

Szanowny "Wiatrze",przykro mi,że nie jest znane tobie pojęcie "elementarna uczciwość"-Pan Odstrowski jest człowiekiem uczciwym,a to jest najważniejsze. Przez pryzmat uczciwości winno się oceniać osoby publiczne /w tym i burmistrzów/!

REKLAMA

# lolo

11.07.2005 12:38

Uczciwy Ostrowski i 300 tys. dotacji dla jego żony. Tylko prawo i sprawiedliwość. żadnych przekrętów

# Hela.

11.07.2005 14:18

Hej uczciwa !!! Gdyby ktoś zechciał spojrzeć w dokumenty Ostrowskiego dotyczące przychodów (oświadczenie -dzierżawa ) to mógłby sie zorientować jak to za wynajem ( budynek złobka ) może brać pieniądze skoro budynek jest współwlasnoscią z żoną.Różnica moim zdaniem między Ostrowskim a Teresiakiem polega na tym że O... sprawia wrażenie poprzez swoją prostotę że jest niewinny i dobroduszny.Każdy z wizerunku wówi ten to nie potrafi -tymczasem....,natomiast Teresiak głosząc (jeszcze nie umarłem !!! )oczekuje że po jego smierci (chyba ze smiechu ) zawali sie koncepcja rozbudowy Białołęki.. a jak sam pisze i mowi "wspólnie z synem prowadzi gospodarstwo (domowe ) bo żona w tym czasie pracuje u Ostrowskiej..

# oserwator

11.07.2005 22:18

No i mamy niezły bigosik w przedbiegach do żłob... w Białołęce.
Z jednej strony prawo, z drugiej sprawiedliwość, a środkiem g.... płynie.
W tej dzielnicy potrzeba silnego trzęsienia i huraganu aby zniszczyć układy i układziki.
Obserwuę od lat co dzieje się w ratuszu i przy urnach. Jestem spokojny o 4 kadencję panów S&S, o kolejną pana O. , panią D. i parru innych osób.
Dlaczego????
Jeśli nie wiecie drodzy mieszkańcy, to jesteście głupkami, a jeśli wiecie, to też jesteście głupkami, bo na nich zagłosujecie jak przyjdzie właściwa pora.
Czasami nie potrzebne jest wykształcenie aby coś robić bardzo dobrze. Wystarczy mieć do tego powołanie, dobre chęci, wrodzoną inteligencję i być uczciwym w stosunku do siebie i do innych.

REKLAMA

# Obiektywna z Kamińskiego.

12.07.2005 21:40

Dajcie spokój Panu Ostrowskiemu,to nie przeciwko niemu ,a przeciwko burmistrzowi Smoczyńskiemu Rada m.st .Warszawy skierowała zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury/radni w tej sprawie podjeli jednomyślną uchwałę/

# PŁOCHOCIŃSKA

12.07.2005 22:44

Dosyć 11-letnich rządów chłopa z Kobiałki-CZAS NA ZMIANY!!!! Z ukłonami dla ucziwych CHŁOPÓW

# znajomy

13.07.2005 10:10

Dlaczego mamy dać spokój komuś, kto jest wiceburmistrzem, lansuje sie go na następce Smoczyńskiego, choc się nie nadaje na zajmowane stanowisko. Ostrowski ani nie jest kompetentny, ani uczciwy (dotacje na żłobek, przyspieszanie przetargu, odrzucanie tańszej oferty p. Taranek z wymyślonych na poczekaniu powodów formalnych). Ostrowski to mały cwaniaczek, który realizuje cele swoje i znajomych, choc wciąz im wszystkim powtarza "ja jestem jeden a ich dwóch". Z tego tez powodu nie porusza na zarządzie ważnych spraw oswiaty i podległych mu jednostek. Dostał przyzwolenie na żłobek za zamkniecie buzi. I uczciwie się tego trzyma. Uczciwy człowiek.

REKLAMA

# MARIOLKA Z KOBIAŁKI.

13.07.2005 13:06

Dziwię się obrońcom Smoczyńskiego ,którzy udają,że jest on człowiekiem o kryształowym charakterze .To Smoczyńskiemu a nie Panu Ostrowskiemu Rada Miasta Warszawy zarzuciła popełnienie czynów karalnych kierując zawiadomienie o popełnieniu przestępstw do prokuratury.Dlaczego "znajomy" chcąc odwrócić uwagę internautów od swojego idola/Smoczyńskiego/ , dyskredytuje człowieka uczciwego.

# młody

13.07.2005 13:59

A może młodych wpuścić do ratusza ??

# znajomy

13.07.2005 14:53

Tak się składa, ze znam obu, a nawet wszystkich trzech. O kazdym mam zdanie. Wątek mówi o zastąpieniu Smoczyńskiego Ostrowskim, więc nie odwracam uwagi pisząc że Ostrowski sie nie nadaje. Poza tym nie ma żadnago powodu, żeby Smoczynski odchodził tylko dlatego, że rada miasta coś zgłosiła do prokuratury. Urzędujący burmistrz jest na to narażony. Rocznie jest średnio kilkanaście postępowań prokuratorskich w różnych sprawach. Sprawa portu tez juz była w prokuraturze dwa lata temu na wniosek Teresiaka z tymi samymi zarzutami co dziś i prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa. Działanie rady miasta jest typowym działaniem politycznym, mającym zresztą prawdopodobnie podwójne dno. Słyszałam, że władze miasta dogadały się w sprawie portu z prominentnym posłem PO (jednym z tych od afery mostowej), który chce tam zbudować tor wyścigowy. Trzeba się było pozbyć spółki KPŻ. Rozpętanie afery to sposób na pozbycie się jej z dodatkowym efektem politycznym.

REKLAMA

# "Jeszcze nie umarłem"

13.07.2005 22:38

Do Znajomego. Jeśli jesteś taki zorientowany to pewnie znasz także tego "nienieckiego dziadka", albo strą SLD-owską zasadą porostu kłamiesz. Do prokuratury zgłaszene było zaniżenie wartości w noszonej jako udział nieruchomości. I tylko tyle. Wcześnie składałem na sesji w tej sprawie interpelację, pytając czemu m2 w porcie przeznaczony do sprzedaży (nota bene w trybie bez przetargowym) firmie produkującej kostkę brukową jest droższy niż m2 wnoszony do Spółki. Tak na marginesie czy Znajomy (wstydzący się swego nazwiska) miałeś okazję zpoznać się z protokołem komisji rewizyjnej? Większość, i w sumie najpoważniejsze zarzuty dotyczą zdażeń (zmian w umowie Spółki), które poczynili ( a prznajmniej podpisali) Panowie J.S. i A.P. To że w tamtym okresie przerastało to Prokuraturę, to już inna sprawa. A tak na marginesie. Wniosek do Prokuratury rzeczywiście podpisałem, ale takie było stanowisko Klubu radnych AWS, a ja byłem jego przewodniczącym. Z poważaniem Paweł Teresiak

# "Jeszcze nie umarłem"

13.07.2005 22:52

Do Heli,
przepraszam ale nie nadążam za Twoim lotnym umysłem. Czy możesz rozwinąć wątek "walącej się koncepcji robudowy Białołęki"?
Jaki to ma związek ze mną? A tak na marginesie w tym "niezrównoważonym" rozwoju, prowadzonym przez dwie poprzednie kadencje (patrz służba zdrowia, bezpieczeństwo, szkolnictwo, o i inrastruktura najbardziej zaludnionych terenów) było i jest tyle tragizmu, że nie masz co liczyć na moje zejście fizyczne, a że lubię Perfekt i jeszcze o mnie pamiętają Hele i inni Znajomi - znaczy żyję. Pozdrawiam Paweł Teresiak

# znajomy

15.07.2005 10:12

Do Pawła: Jaką dostałeś odpowiedź na swoją interpelację w sprawie różnicy w cenie metra?

REKLAMA

# Prawnik

15.07.2005 11:40

Ci co podpisali łamiącą prawo umowę to sławne VIP-y;JERZY SMOCZYŃSKI -aktualny burmistrz Białołęki i ARKADIUSZ PRZYBYLSKI. Ukłony dla Pawła Teresiaka .Cieszę się,że" Jeszcze nie umarłeś". Potrzebny jest bat na nieuczciwych burmistrzów i inne osoby łamiące prawo.BRAWA DLA PAWŁA TERESIAKA.

# Romek z Berensona

16.07.2005 15:25

Panie Ostrowski niech Pan się nie wacha. Czas na zmiany ---------. Na zmiany czekają mieszkańcy Białołęki---,Smoczyński na bezrobocie, i do UrzęduSkarbowego!!!!Dać cwaniakowi minimum socjalne.,wtedy zacznie szanować swoich sąsiadów.

# Henio

17.07.2005 10:30

Panie Darku weż się do roboty i pogoń tych nieudaczników Smoka i Tadzia .Nawet część Kobiałki jest z Panem.

REKLAMA

# ANTYSMOK

18.07.2005 09:59

Słyszałam,że się zgadza. Nareszcie.-smok do jaskini.

# "Jeszcze nie umarłem"

18.07.2005 22:41

Na pytanie "Znajomego":
Jeśli rzeczywiście jesteś taki zorientowany, śięgnij do pamięci? Jeśli mnie pamięć nie myli, chyba jak to było w zwyczaju odpowiedz była nie na temat. Paweł Teresiak

# Piotr z Kamińskiego

19.07.2005 08:11

Zastąpi ,tego mu z głębi serca życzę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy