REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Wwa

05.09.2019 10:45

Lepsza taka akcja niż sponsorowanie imprez z fajerwerkami i głośną prostacką "muzyką". Akcja z torbami jest b. popularna w cywilizowanej Europie - każdy szanujący się organizator zjazdów, imprez rozdaje okolicznościowe torby wykonane z naturalnych surowców - oczywiście z logo sponsora bądź organizatora imprezy. Sam mam taką kolekcję, jak znalazł na zakupy.

# Podatnik

05.09.2019 13:55

To jest STARY NUMER ludzi z powiązanych z folwarkiem Dąbrowskiego-rozdać ''ża darmo" Choinki za darmo, wyprawka dla dzieci do szkoły za darmo, teraz torby. Najlepiej , żeby na tych torbach było napisane "PREZENT OD JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO BURMISTRZA BEMOWA (małymi cyferkami kiedy był tym burmistrzem)

# Zauroczony Mieczyslawem

05.09.2019 23:57

Skąd żeśta tego Mietka wzieli? :-)

REKLAMA

# DaBa

06.09.2019 07:02

Taka torbę każdy mógłby kupić sobie sam, to nie jest wielki wydatek. I tu popieram piszącego list. Natomiast dziwny dla mnie jest komentarz wplatający przyjezdnych bądź słynne powiedzonko o warszawiakach. A gdzie oni są, tymbardziej na Bemowie? Przecież to głównie przyjezdni, jak i prawdobopodnie piszący artykuł.Pan Mieczysław zatem pisze i o sobie

# lookie

06.09.2019 09:11

Człowiek który napisał ten artykuł ma zerowe pojęcie o życiu. To typowy Polak co wszystko przelicza wszystko na grosze a każdą sytuację kalkuluje pod kątem strat i korzyści. Współczuję Twojej rodzinie jeśli ją w ogóle masz.

# Rex

06.09.2019 10:17

No ale przecież połowa Polaków uwielbia Kaczyńskiego bo dostaje "za darmo" pińcet plus.
Czego tu się dziwić???

REKLAMA

# Jerzy z Bemowa

06.09.2019 11:10

Zgadzam się z autorem listu. Mieszkam na Bemowie od 1981 roku.Urodziłem się w Warszawie , dla tych co ciągle narzekają i ciągle odwołują się do pochodzenia- co za różnica skąd ludzie przyjechali, wszyscy mieszka my na Bemowie i powinno nam zależeć aby ta dzielnica się rozwijała. Po co nam torby na zakupy? Za nasze pieniądze. Ja chce chodników gdzie ich potrzeba, ścieżek rowerowych, sygnalizacji świetlnych, ławek w parku, więcej miejsc parkingowych, miejsc rekreacji, głupich koszy na śmieci ale nie torby na zakupy. Co to ma być - kiełbasa przedwyborcza. Władze dzielnicy tylko na takie genialne pomysły stać. Żałosne. A najbardziej żałośni jesteście Wy co popieracie takie pomysły. Pomysł godny uczennicy 7 klasy z wolontariatu. Brawo.

# ewellla

06.09.2019 11:39

walić 500+ , patole

# lideksynubeka

06.09.2019 18:24

Tak jest,walić!! I popijać kranówą z guanem Rabieja. Wtedy to dopiero jest europejsko. A w ogóle,to po ch.....oczyszczalnia ścieków? Leminżeria wszystko łyknie,łącznie z inkryminowaną defekacją z kranu. Byle Piś nie rządził. Choć tym razem PiS odwala robotę( niepotrzebnie) za Trzaskowskiego w czyszczeniu ścieków

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA