REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dąbrówka Szlachecka cd. Do Jack73 oraz prahoo

# Nula

15.09.2003 12:06

Cześć sąsiedzie oraz przyszli sąsiedzi :).
Do Jack73: Rzeczywiscie Fort Piontek wyglada imponujaco, ale świeci pustkami. Szkoda bo to fajna inwestycja, niestety jej lokalizacja okazala sie niewypałem.
Do prahoo: Ja sie wprowadziłam na osiedle Dąbrówka Szlachecka w listopadzie zeszłego roku i też dopiero po zakupie mieszkania dowiedziałam się o Czajce. W zimie można zamknąć okna, ale latem można się załamać, kiedy nie można nawet wywietrzyć mieszkania. Czasami jedynym wyjściem wydaje się klimatyzacja. Poza tym jest przyjemnie: las, cisza, spokój, knajpki w Forcie, trasy rowerowe. Tyle że do centrum daleko - kiepsko z komunikacją miejską, ale można przeżyć :). Pozdrawiam. Nula

# prahoo

15.09.2003 14:26

dzieki nula, z tego co widze to nieciekawie, szkoda zre wczesniej nie wpadlem na to forum. z relacji z innych zrodel mowiono nam ze czajka czasem "zasmrodzi" ale nie jest to zbytnio uciazliwe. z tego co widze zapachy sa czeste, mozesz z perspektywy rocznego uzytkowania mieszkania powiedziec jak czesto miewacie problemy z czajka? czy to jest ciagly smrod (bylismy pare razy i nic nie czulismy, bylismy nawet pod brama czajki i nic), czy smierdzi codziennie ale np tylko wieczorami czy moze zdarza im sie "pryknac" raz na tydzien, to calkiem istotne dla nas informacje, w zasadzie juz musztarda po obiedzie ale dobrze byc psychicznie przygotowanym na "pryki" sasiedniej "fabryki shitu" i np zakupic klimatyzator jak mowisz :-) (pocieszne jest ze mowiac o smrodzie uzywasz slowa "czasem")... czekamy na wiesci a&d

# prahoo

15.09.2003 14:36

jeszcze raz ja :)
Nula, odnosnie Czajki pewnie znasz temat ale wyczytalem ze ma byc lepiej juz w przyszlym roku, link www.nowagazetapraska.zigzag.pl
/str/tekst783.html
dodatkowo czy masz staly dostep do netu na osiedlu? czy macie jakis serwis netowy jak ma osiedle akacje? czy raczej kiszka?
w ogole jesli mozesz daj znac na priva bo przyznam ze jestesmi chlonni wiedzy o osiedlu, o tym jak sie mieszka, etc...(aprach@poczta.onet.pl)... dzieki, pozdrawiamy

REKLAMA

# oczyszczalnia czajka

15.09.2003 17:15

Prahoo i Nula nie łudźcie się i tak was zasmrodzę - nawet w przyszłym roku i nie pomoże wam klimatyzator. Dajcie znać netem na priva jaką kasiorę mi wpłacicie, to może wam odpuszczę. A ciebie Prahoo utopię w zbirniku shitu. Nara

# Nula

15.09.2003 18:00

Coś mam wrażenie, że odpowiedź "Nula pieprzysz smętnie" (post usunieto - admin.) napisała inna osoba, zwłaszcza, że napisałam do Ciebie Prahoo i odpisałeś mi (wcześniej niż powstał ten tekst). Jeśli to Ty, to nieładnie tak zaczynać z sąsiadami, a jeśli ktoś inny - to nie podszywaj się koleś i spadaj stąd. Myślę też że "oczyszczalnia czajka" i drugi "prahoo" to jedna i ta sama, znudzona osoba, która nie ma wiele do powiedzenia.
Prahoo: na maila i Towje pytania odpiszę jutro.

 Kotka

15.09.2003 20:03

Zastanawiam się, czy tego typu podszywanie się pod inne osoby jest próbą wymuszenia na forumowiczach logowania się. Osobiście nie lubię się logować, bo to zabiera czas (a TPSA się ceni), a poza tym przyzwyczaiłam się do dobrego wychowania panującego na ogół na naszym forum.
Każdy może się wypowiadać, ale niech czyni to pod WŁASNYM nickiem!

REKLAMA

 Prahoo

15.09.2003 23:09

hej... nie widzialem tego posta ale to nie ja, my zyjemy na innym poziomie intelektualnym niz jego autor...
Nula dziekujemy Ci bardzo za info na priva, mysle ze tam dluzej pokorespondujemy.
do admina: wiecej czujnosci bo post od anonima #oczyszczalnia czajka tez traca debilizmem.
do informacji autora tego tekstu "nie dorastasz reszcie do piet wiec prosze odlacz sobie net i zapylaj do czajki robic przygotowania, spotkamy sie tam za tydzien pajacu."
do admina: teraz nie musisz byc czujny :-)
p.s. moj nick z haslem to Prahoo wiec nie bedzie wiecej takich sytuacji :)

# Nula

16.09.2003 10:15

Tak myślałam :). Niestety na hamstwo cięzko coś poradzić. Po prostu takie posty muszą być usuwane i tyle. Pozdrowienia dla Kotki i Prahoo.

# jack73

17.09.2003 11:00

No no no a dla mnie pozdrowienia?
:-( :-)

REKLAMA

# Nula

17.09.2003 12:59

Nie odpisałeś, więc Cie omineły, ale już nadrabiam:
Pozdrowienia też dla jack 73 :).
W którym bloku mieszkasz?

# jack73

22.09.2003 08:05

w pierwszym od ulicy a Ty?

# Nula

22.09.2003 12:34

W czwartym od ulicy.
Miłego dnia.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy