REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

d... są wśród nas a dokładnie w urzędzie dzielnicy

# pegy

16.01.2009 18:15

To jest skandal ! Ludzie cierpią przez garstkę łobuzów , których frustracja wynika z tego ,że są półgłówkami i nadają się tylko do szkół specjalnych a te nieroby z urzędu dzielnicy nic nie robią. To oni są temu winni. Policji praktycznie nie ma a n nieroby z urzędu nic w tej materii nie robią!!! Powinno się ich tam wysłać, żeby pilnowali porządku.Oto lista nierobów i nieudaczników z Komisji Statutowej i Porządku Publicznego , którzy są winni tej sytuacji
Przewodniczący(a) komisji Sztorc Marek
Wiceprzewodniczący(a) komisji Nalbert Krzysztof
Drojewska Monika
Fronczak Marek
Łącka Ilona
Matusiewicz Jadwiga
Roguska Magdalena
Przecież to może się przenieść na inne osiedla! Mam nadzieję ,że jak się przeniesie to do naszych cudownych radnych

# pegy

16.01.2009 18:24

a także
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
skład: 10 radnych
Przewodniczący(a) komisji Nalbert Krzysztof
Wiceprzewodniczący(a) komisji Gęsina Elżbieta
Brzezińska Katarzyna
Dolczewski Dariusz
Oracz Piotr
Ostrowski Dariusz
Pelc Krzysztof
Tyburc Paweł
Włodkowski Bartłomiej
Zajc Paweł

# oj boli

16.01.2009 21:01

Skoro rzucasz oskarżenia na oślep jak głupi radami to podaj sensowny przykład nieróbstwa.Jeśli nie potrafisz to chcę Tobie przypomnieć że istnieje jeszcze komisja która w tytule ma -zdrowia.
SPZOZ a ściślej jej wielki dyrektor Sochaczewski w ramach swoich mozliwości może jeszcze zakontraktować dla Ciebie poszerzone badania typu boląca głowa,pusty mózg,lub bicie głupoty bez opamiętania.

REKLAMA

# bul bul

17.01.2009 10:17

Ludzie czy wy nie rozumiecie, że jakie jest społeczeństwo tacy radni, posłowie itd.
Miejcie do siebie pretensje.
Mamy takich radnych jakich sobie wybraliśmy i na nich zasługujemy.
Dlatego gęby w kubeł i bulgotać!!!!!!!!!

# kinga

17.01.2009 12:19

nie wiem,czytacie gazety oglądacie telewizję czy nie macie wrażenia że w innych gminach wszystko idzie jakoś prężnie.Tylko u nas jest taki beton?I wracam do tematu który kiedyś poruszałam zmieńmy nazwę dzielnicy z Białołeki na Tarchomin.Czytając nawet EB od kilku wydań wstecz pisze się praktycznie tylko o Tarchominie inne dzielnice poszły w zapomnienie

# michał75

17.01.2009 13:18

o widzę ,że marni radni się zbulwersowali i zamiast dbać o obywateli piszą na forum ,żeby się zamknąć. Jak już bierzecie kasę to może byście ruszyli się i zrobili coś dla ludzi. Czemu oni nie interweniują ,żeby było więcej patroli, czemu nic nie robią ,żeby był monitoring osiedli a nie tylko skrzyżowań i nie obchodzi mnie tłumaczenie,że to są bloki spółdzielcze przecież to one tworzą to osiedle i przestrzeń publiczną. Radni nas notorycznie olewają nic nie robią dla poprawy czystości osiedla, dla kultury ,dla komunikacji. Trzeba będzie się postarać ,aby drugi raz już nikt was nie wybrał darmozjady!!

REKLAMA

# cobra22

17.01.2009 19:33

Nie radni, nie administracja, tylko Straż Miejska i Policja są odpowiedzialni za nasze bezpieczeństwo! To są żarty, że nikt nie potrafi na takim Erazma zrobić porządku, czy na garstkę oprychów trzeba wysyłać nasz elitarny oddział SWAT? Czy te g...e mają być w naszej dzielnicy bezkarni?

# aspi

18.01.2009 21:07

pegy masz rację!!

# Chris

20.01.2009 09:03

Obecna rada jest najgorszą z dotychczasowych

REKLAMA

# kunegunda

20.01.2009 19:01

I burmistrzowie też!!!

# aspi

20.01.2009 19:10

białołęka to ma naprawdę pecha do rządzących polecam ich oceniać na dobrzypolitycy.pl
Jakoś wczoraj czy przedwczoraj chuligani pobili na śmierć faceta na ul.klaudyny policja podesłała straż miejską. A wczoraj w ,,Polsce" była mapka ,że białołęka jest jedną z najbezpieczniejszych dzielnic i straż miejska i policja nie mają co robić (sic!)

# Chris

21.01.2009 11:34

Klaudyny jest na Bielanach

REKLAMA

# aspi

21.01.2009 19:35

wiem ,że na Bielanach ,ale chodzi o pewne zjawiska , które się nasilają na terenie Warszawy

# ula

21.01.2009 22:30

Mieszkam na Białołęce ponad 25lat i dziwi mnie że ludzie z innych dzielnic uważają że na Białołęce mieszka cały margines Warszawy,ja czyję się tu w miarę bezpiecznie nie sądze że nasza dzielnica odbiega jakoś znacznie pod względem wybryków młodzieży od innych dzielnic.

# cobra22

24.01.2009 16:42

Nie patrzmy na inne dzielnice patrzmy na własne podwórka, nie zapominajmy , że młodzież także dopuszcza się ciężkich przestępstw czego przykładem jest: http://www.karasmierci.info.pl/wawtarch1996.html
Może "Echo" swoim artykułem przyczyni się do właściwej reakcji Policji i Straży Miejskiej wobec d...., którzy terroryzują normalnych mieszkańców.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA