REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Bemo

13.05.2019 18:49

Do tej pory nie zwracałem na to uwagi, ale rzeczywiście tak jest.

# Jask

13.05.2019 22:43

No niestety, każdy facet z piwem to potencjalny menel. Na tą opinie Panowie zapracowali sobie sami. Piją, halasuja, zaczepiaja, bija się.

# Kasj

13.05.2019 22:45

Pytanie czy Panowie są chętni do brania udziału w takich aktywnościach? Jakoś mi się nie wydaje.

REKLAMA

# Dyskryminowany

14.05.2019 07:49

To jest trend ogólnoświatowy. W imię "różnorodności" powstają np. agencje modelek w których mogą być wszyscy tylko nie biali. W imię tolerancji w naborze na publiczne studia dodatkowe punkty dostają wszyscy poza białymi, heteroseksualnymi mężczyznami. Są pokoje matki z dzieckiem (raz nawet odmówiono mi skorzystania z takiego żeby przewinąć córkę, bo przecież nie jestem matką). W Berlinie są zniżki dla kobiet na komunikację miejską.
Domyślam się, że kontrargumentem jest "no bo statystycznie mężczyzna zarabia więcej", ale czemu akurat ja jestem dyskryminowany skoro akurat w moim miejscu pracy zarabiam odrobinę mniej niż koleżanki wykonujące taką samą pracę, a moja szefowa (co jest oczywiste) zarabia więcej?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy