REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy władze Dzielnicy śpią ?

# arbuz

09.03.2005 15:25

Tysiące ludzi burzą się budową spalarni a nasi wybrańcy nabrali wody w usta czyżby chcieli zmienić adres

# xxxxx

09.03.2005 15:55

Władzą w tej dzielnicy jest Lech Kaczyński.
Nie można mieć pretensji do burmistrza, że nic nie robi, bo nic nie może. Nie on ograniczał swoje kompetencje. Zrobił to prezydent wykorzystując dziurawą ustawe warszawska.
Spalarnię buduje Kaczyński i jednocześnie to on jest przedstawicielem mieszkańców Białołęki. Wiem, że to głupie, ale tak jest.

# nick

09.03.2005 22:17

XXXXX -tak, tyle tylko,że naszych interesów pilnuje Smok a jemu to wychodzi tak jak kaczorowi albo nawet lepiej

REKLAMA

 Rudolf

10.03.2005 07:01

Za tą inwestycją idzie duża kasa, więc nasza władza zgodzi się na nią, bo jak mogliby przepuścić taką okazję.

# xxxxx

10.03.2005 08:51

nick
jak Smok pilnuje skoro nie ma żadnych kompetencji?
jedyne co ma to ułatwiony dostep do mediów (pozornie, bo od trzech lat jest olewany nawet przez prase lokalną oprócz NGP) - może jedynie publicznie krytykować Kaczynskiego, ale tego nie robi, bo załatwiłby dzielnice jak władze Wawra.
Władza w każdej dzielnicy jest autokrata Kaczyński. To trzeba sobie wreszcie uprzytomnić. To on decyduje o Czajce, o Tesco, o pozwoleniach na budowe, o kanalizacji itp. Rolę Smoczyńskiego można porównać do roli dozorcy w bloku, nad nim jest zarządca, czyli władza prawdziwa.

# ktoś

10.03.2005 09:06

"Rzepa" wczoraj pisasła ,że decyzja w sprawie Czajki dawno zapadła to po co te konsultacje?

REKLAMA

# Marian

10.03.2005 09:40

Rzepa się trochę zagalopowała. Decyzja nie zapadła. Jest powszechne "tak"dla tej inwestycji, nie będą protestować ekolodzy, Kaczyński podpisze pozwolenie na budowe, a UE da kasę. To jest uzgodnione, ale decyzja jeszcze nie zapadła. Przecież jeszcze nie wiadomo, kto wygra przetarg, czyli kto zarobi uniją dotacje, a od tego wiele zalezy

# kora.

11.03.2005 09:06

Jednak Smok jest winien.Pod pozorem niemocy zrzuca na Kaczora.Sukcesy na siebie przyjmuje.Zwróccie uwagę na to kto mu płaci i jakie są części składowe jego płacy.Zasadnicza,dodatek stały, plus 40% uznaniówki od kaczora=razem ponad 10 000,00zł (na szczęście polskich ).Nie wspomnę (choć pamięć mam )że do tego dochodzą jeszcze dodatki specjalne typu nagrody,wyróżnienia (Jak pamiętacie mędrzec a obecnie lider Platformy białołęckiej niejaki Kaznowski Jacek brał nagrody po 25 000,00zł to ten chyba gorszy nie jest? ) To teraz mam do was pytanie -czy w swym rozsądku bylibyście inni ??? Czy Ty córko i synu nie pokazałabyś że masz łeb a nie główkę ???Czy dziwisz się że SMOK i KACZOR to krętacze??? usprawiedliwienie :proszę nie mieć do nich żalu bo działają jeden dla dobra Białołęki ,drugi dla dobra Warszawy (ze wszystkich sił -amen )

# nie_ekolog

13.03.2005 11:13

Nie jestem ekologiem, ale wiem, że śmieci trza spalać.
Problem w tym jak się to robi.
A robić się to powinno nie szkodząć otoczeniu i ludziom.
Od lat słyszę, że na śmieciach robi się wielką kasę.
Pytanie - kto ją robi a kto traci ??
Pytanie - czy technologia spalarni jest bezpieczna ??
Pytanie - czy decydenci mają rzetelne opinie rzetelnych ekspertów ??
Pytanie - czy w "NASZEJ" spalarni znajdą robotę białołęczanie ??
Pytanie - kto z Was, moi drodzy "interniści" głosował na Kaczora i Smoka ??

REKLAMA

# monia

13.03.2005 22:52

tak to już jest w naszym kraju np. autostrady chcemy, ale nie w pobliżu mojego miejsca zamieszkania;
to samo jest z tą spalarnią jest potrzebna ale byleby nie w mojej dzielnicy, okolicy itp.
jeżeli będzie należycie zbudowana będzie ok., np w Tokyo komin spalarni w środku miasta - tyle że spalarnia solidnie zbudowana i spełnia wymogi; jak to będzie w naszym kraju nigdy nie wiadomo;
śmierdzi Polfa, Czajka a teraz być może swąd spalenizny dojdzie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024