REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

czy w legionowie są jakieś dyskoteki ?

# honeyka

24.11.2004 19:22

czy w legionowie są jakieś dyskoteki dla młodzieży i studentów ? jesli tak to prosze o odpowiedz. chodzi o legionowe i okolice - jablonną.

# omen33

25.11.2004 11:17

Ztego co wiem to są może dwie ale nie cieszą się najlepszą opinią! Mówią że to mordownie, ja sam nigdy tam nie bylem bo to nie moj klimat. Co do okolic nie mam pojęcia...

# wielu

25.11.2004 11:26

Słyszłem,ze maja zrobic dyskoteke w dawnej fabryce mebli w Henrykowie na Modlińskiej

REKLAMA

# jekoo

25.11.2004 17:53

Jest "Grota" koło Leader Price'a i "Warka" pod wiaduktem, ale tak jak stwierdził -omen33- nie są to za ciekawe miejsca...

# honeyka

25.11.2004 20:11

dzieki... chodzi o to, ze rozrywkowa ze mnie dziefczynka, a mieszkam w waie, natomiast, mam się przeprowadic w te strony.. jak dopadłam to foru,m to postanowilam spytac :d DZIEKI

# omen33

26.11.2004 11:27

do wielu
Gdzie dokladnie na modlinskiej jeszcze jablonna czy juz wawa?
Tak swoja droga to smutne to nasze miasto... Wladze uważają, że jeden festyn w roku ma mieszkancom wystarczyć... eh

REKLAMA

# wielu

26.11.2004 17:42

Dyskoteka w dawnej fabryce mebli w Henrykowie. Stoi wyraznie napisane. Henryków to nie Jabłonna. Popatrz na mape.
Co do festynów - to niby dlaczego władze maja je organizować. Ja jestem przeciw. Taki festyn to minimum 100 tysiecy aut z kasy miasta. są wazniejsze sprawy

# omen33

29.11.2004 13:46

Do wielu
gdybym wiedzial gdzie to jest to bym nie pytal a moglbys troche pomoc a nie sie oburzac!
Co do festynu to zgodzam sie wywalona w bloto kasa!!!

# gosc333

30.03.2021 13:20

a czy ktoś był w www.clubgarage.pl?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024