REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Vlepka

08.12.2014 13:14

"na osiedlach Ruda i Potok jest wyraźnie ciszej.". Bzdura, ciszej jest tylko od strony Rudy, bo od strony Potoku nie ma jeszcze tunelu, a ten co jest po drugiej stronie jest otwarty od południa i raczej wzmacnia istniejący hałas. Ale będzie lepiej... w październiku?

# mieszkaniec ruda

10.12.2014 00:35

Granda i skandal to będzie taka oszczędność że po badaniach będą musieli dobudować tunel do końca za podwójne pieniądze.Jak można było dopuścić do tego żeby tunel który właśnie w tym miejscu gdzie naprawdę jest potrzebny został pominięty.Woła to o pomstę do nieba.Park jest bardziej wyciszony niż budynki xx piętrowe.Mam nadzieję że ktoś za to odpowie.

# nierudy

11.12.2014 16:34

rudy mieszkańcu - od kiedy wiesz że tunel nie dochodzi do wiaduktu? Bo wiadome to było od paru lat i było uwidocznione na mapach. Obudziłeś się chyba z ręką w nocniku.

REKLAMA

# mieszkaniec ruda

12.12.2014 00:55

Nigdy nie chciano nam okazać aktualnych map. Rudy nie jestem.I nic do rudych nie mam.Resztę zostawiam bez komentarza.I bardzo serdecznie dziękuję za wyjaśnienie i oświecenie że sprawa jest wiadoma od paru lat.

# rudy

13.12.2014 09:56

za rok będą POprawiać, przy okazji może uda się jakich przetarg wygrać na POprawki?

# 160 dB

13.12.2014 10:27

Nie będzie trzeba wizytowac filharmonii.
Wewnątrz tuneli akustyka jak się patrzy.

REKLAMA

# roztropny

08.10.2015 20:53

Szkoda,że tunele nie są na szynach można by było je ustawiać w zależności od potrzeb,tak jak dach na Narodowym .
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy