REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

czy polecacie korzystac z iParkomat??

# Andrzej_lat

15.10.2014 10:05

Proszę o merytoryczną ocenę serwisu iParkomat, umożliwiającego zarabianie na własnym miejscu postojowym. Czy faktycznie zarabianie tam jest takie proste, jak oceniają to właściciele portalu?

# maria.es

20.05.2015 11:06

Prostszego chyba nie ma. Według mnie to świetny pomysł na znalezienie sobie miejsca w dogodnym dla nas miejscu. Ja swoje już wynajmuję od jakiegoś czasu i zarabiam naprawdę w prosty sposób :)

# floryddka

11.06.2015 05:33

Pewnie, że proste. Z kolei ja wynajmuje od kogoś miejsce parkingowe przy swojej pracy, nie płacę dużych pieniędzy, i mam spokój święty kiedy jadę do pracy, nie martwię się ile czasu znowu będę musiała szukać parkingu i ile czasu zajmie mi dotarcie do pracy.

REKLAMA

# ada

16.06.2015 09:21

Znalazłam kilka miejsc parkingowym w moim mieście, trzeba będzie dogadać się z właścicielem, to też będę miała parking blisko pracy.

# patriccia

24.06.2015 02:45

Jest to bardzo fajny pomysł, usługa iParkomat to świetne rozwiązanie dla tych, którzy mają duzy problem ze znalezieniem parkingu np. w pobliżu swojego miejsca pracy.

# nicolinna

20.07.2015 01:07

A jak to wszystko wygląda? Czy to dużo kosztuje?

REKLAMA

# mixelka

28.07.2015 21:07

#nicolinna napisał(a) 20.07.2015 01:07
A jak to wszystko wygląda? Czy to dużo kosztuje?
Zajrzyj na stronę iParkomat, wszystko tak jest napisane. Ogólnie usługa jest bardzo fajna, ceny za miejsca są dobre i jest ich dodawanych coraz więcej.

# bobo

29.07.2015 12:03

Za granicą to się przyjęło to i u nas się zaczyna rozrastać, w sumie kto by nie chciał taniego parkingu obok swojej pracy.

# lejda

11.08.2015 21:35

Pewnie, że każdy chce blisko pracy zaparkować w spokoju, dobrze, że ktoś wpadł na taki pomysł i ułatwił ludziom życie ;)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024