REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy PLATFORMA OSZALAŁA

# Wielbicielka

20.09.2005 21:37

Czytam informacje wyborcze Jacka Kaznowskiego i oczom własnym nie wierzę Sprawny menago który zarządzał nieczynną Spalarnią .Naszczęście odstawiony przez Kaczora .Organizator koncertów ,prawdziwy meloman ,którego większosc koncertów tak naprawde było finansowanych z Budzetu Gminy (cos o tym może powiedziec dzielny Jureczek z Ratusza)Poza tym zainteresowania muzyczne naszego kandydata dziwnym trafem ujawniają sie tuż przed wyborami (samorządowymi a teraz parlamentarnymi)Stare zwiazki ze skorumpowanym Smoczyńskim i innymi pomiotami Gospodarnosci A w tle Proboszcz Olaczek,a dalej jeszce Teresiak a jeszce dalej Przybylski.Białołeka miodem płynąca .Co robisz Platformo,dokąd płyniesz z Kaznowskim ijego przyjacielem Smoczyńskim z którym łączą sie w Porcie królewskim Żerań .Wspaniałe osrodki sportu wybudowane razem ze szkołami Niespełniajace wymogów do organizowania zawodowych imprez np.Pływackich.Dokad płyniesz Platformo z takim kandydatem?

# Piotr z Dąbrówki W.

21.09.2005 09:58

Witam
Wielbicielko a ty przyapdkiem z PIS-u nie jesteś.
Brak mostu i szybko nie będzie.
Prezydent Warszawy na urlopie.
Na Białołęce totalny brak inwestycji.
Jacek przynajmniej coś dla nas zrobił.
http://jacekkaznowski.pl/pages/o_mnie.php
Jeszcze jedno - KULTURA - warto sie podpisać a nie pisać jako anonim.
Pozdrawiam
Piotr Jaworski z Dąbrówki Wiślanej

# historyk-wyjatkowo

21.09.2005 15:37

Piotrze, nim ty odkryles to forum- powstaly tu juz pewne ususy komunikacyjne. Wiec nie dokazuj mily, nie dokazuj... A pan Jacek jakos mnie nie przekonal swymi osiagnieciami.

REKLAMA

# J-23

21.09.2005 20:21

Mnie też nie przkonali do siebie "nasi" - sami swoi - kandydaci.
Przeraż mnie to, że jak POPiS dojdzi do władzy, to dadzą taki POPiS liberalnej polityki jakiego ten kraj jeszcze nie widział.
Ma nadzieję, że białołęczanie, zwłaszcza Ci co tak głośno krytykują obecnych radnych (a co za tym idzie ich ugrupowania) zagłosują na prawdziwych, uczciwych Polskich Kandydatów.

# Piotr z Dąbrówki W.

22.09.2005 09:19

Historyk-wyjątkowo - to zabrzmiało jak groźba :) Mam się bać :)
Zanim ja odkryłem to forum ??
Tak wogóle podpisz się.

# prof. wilczur

22.09.2005 09:24

raczej leczyc..

REKLAMA

# antypis

22.09.2005 09:31

Piotrze z Dąbrówki.
Historyk jest postacia znana na forum i nie tylko, wszyscy wiedzą kto to i nie musi się podpisywać. Jest na tym forum od początku.

# Piotr z Dąbrówki W.

22.09.2005 09:36

Antypis - zauważyłem troche czytam to forum.
Nie rozumiem tylko czemu grozi ludzią - wydawało mi się, ze to forum :)
Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA