REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy Nowodwory to Warszawa?

# nick

12.01.2006 12:37

tam nikt nie sypie i odśnieza

# cici

12.01.2006 15:27

Doklanie, chodniki na Nowodworach sa nie odsniezone. Najwiekszy hardcor jest przy petli, to juz przypomina lodowisko... Ciekawe czy gmina nie ma pieniedzy czy o nas moze zapomnieli. W okolicach ratusza chdniki sa czyste, coz Pan burmistrz musi pewnie z okna widziec, ze wszystko jest ok.

# wars

12.01.2006 16:08

won choloto jak sie nie podoba,nie dosc ze sie z calej Polski motloch na Tarchomin sprowadzil to jeszcze jakies pretensje widze mamy.A juz zapomnialo sie jeden z drugim jak to w domu rodzinnym trzeba bylo podworko odsniezyc i droge dojazdowa zeby kawalek swiata ujrzec,a teraz co miastowych rzniemy?

REKLAMA

# niewars

13.01.2006 14:36

niedobrze się robi, jak ciągle jedni drugich obrażają, a najgorzej, jak chołota chołoty nie poznaje.

# julka

13.01.2006 15:57

koluniu niewarsie jak dlugo mieszkasz w warszawie dwa dni,dwa miesiace czy moze dwa lata bo trzeba bylo do stolicy uciekac jak sie okazalo ze z jajek i swiniaka juz sie nie da wyzyc

# niewars

16.01.2006 15:30

juluś, kochanie. niewars to bunt przeciwko takim jak ty. nie chcę się z wami utożsamiać. w warszawie mieszkam od urodzenia, ponad 50 lat. i co? przeprosisz mnie teraz? wiem że nie , bo cię na to nie stać. pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe