REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy można???

# welicja

13.03.2004 22:58

w tv słyszałam, że facetka źle została potraktowana przez sąd i niesłusznie skazana i chce sie zrzeknac polskosci czy to mozliwe?

 dar200

14.03.2004 15:41

Ja nie słyszałem.Czy oby Ty także chcesz zrzec się polskosci.?

# welicja

15.03.2004 08:09

pomyliłam sie nie polskosci a obywatelstwa

REKLAMA

# Duśka

15.03.2004 15:22

Żeby móc się zrzec obywatelstwa to trzeba mieć inne. Nie możne nie mieć obywatelstwa wcale. Duśka

# Kotkaa

15.03.2004 17:06

I tu się mylisz. Można nie mieć obywatelstwa wcale (tzw. bezpaństwowcy). Ale faktem jest, że polska Konstytucja nie przewiduje możliwości zrzeczenia się obywatelstwa "ot, tak sobie". Możliwe jest to jedynie w przypadku, kiedy ktoś wyemigrował i chce przyjąć obywatelstwo innego kraju, a w ramach umowy międzypaństwowej Polski z tym krajem musi zrzec się najpierw obywatelstwa polskiego. Tylko i wyłącznie w tym przypadku Prezydent może podjąć decyzję o pozbawieniu kogoś obywatelstwa. Co więcej, wg. polskiego prawa jeżeli jesteśmy obywatelami Polski, to nikogo nie obchodzi, że mamy też np. paszport amerykański - jesteśmy traktowani wyłącznie jako obywatele Polski.

# Sanco

16.03.2004 15:52

Welicja jaką Ty szkołę kończyłaś lub jaką kończysz? Zdradż mi jej adres, Twój język polski jest cudowny.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy