REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# nnn

28.01.2023 08:43

Jeśli chodzi o korzystanie z buspasa to także autobusy miejskie z napisem "przejazd techniczny" nie powinny z nich korzystać, bo nie wykonują wtedy odpłatnego przewozu. A w Warszawie spokojnie sobie jadą i nikt się nie przejmuje.

# Jędrek

28.01.2023 08:47

#nnn napisał(a) 28.01.2023 08:43
Jeśli chodzi o korzystanie z buspasa to także autobusy miejskie z napisem "przejazd techniczny" nie powinny z nich korzystać, bo nie wykonują wtedy odpłatnego przewozu. A w Warszawie spokojnie sobie jadą i nikt się nie przejmuje.

A wolałbyś, żeby blokowały kolejny pas? Niech już jadą buspasem, podobnie zresztą powinno być z turystycznymi, które teraz w wielu rejonach miasta, gdzie jest ich dużo w okolicach atrakcji turystycznych, blokują drugi pas na jezdni

# nnn

28.01.2023 08:48

Nie ma znaczenia co bym wolał, przepis to przepis, dotyczy wszystkich.

REKLAMA

# Marian

28.01.2023 11:15

A może jaką nową ulicę by Czajkoski wybudował a nie zwężał istniejące. Bus pasów przybywa ale autobusów nie. Gdzie mają przesiąść się prywatni kierowcy?
Nie sądziłem że zagłosuję na PIS a jednak

# Buspasmen

28.01.2023 18:56

#nnn napisał(a) 28.01.2023 08:43
Jeśli chodzi o korzystanie z buspasa to także autobusy miejskie z napisem "przejazd techniczny" nie powinny z nich korzystać, bo nie wykonują wtedy odpłatnego przewozu. A w Warszawie spokojnie sobie jadą i nikt się nie przejmuje.
Tego typu marudzenie to w gwarze ludowej "przypier*alanie się".

# nnn

28.01.2023 20:28

Lepiej użyć zwrotu "przytranżolić się" Brzmi bardziej gwarowo i omijasz gwiazdki.

REKLAMA

# 19c

29.01.2023 12:27

Samochody z napędem elektrycznym też mogą. ZDM nie zna przepisów?

# buspasiarz

29.01.2023 16:57

100zł i 1 pkt to zdecydowanie za mało, żeby mnie powstrzymać, jeżdżę jak tylko jest okazja wyprzedzić biedaków, którzy myślą, że teraz manadaty to po kilka tyś za wszytsko i nawet nie próbują. Co drugi dzień omijam gigantyczny korek i skracam drogę z pracy do domu z 30min do 20min. (nie dostałem jeszcze za to mandatu)

# Plapla

29.01.2023 17:40

Wiadomo, w polsce przepisów przestrzegają tylko "biedaki" i tylko dlatego, żeby nie płacić mandatu. No cóż buspasiarzu, życie z takimi jak ty gnidami to dla mnie wręcz obraża. Mam nadzieję, że te 10 minut dobrze pożytkujesz.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy